27 июл. 2012 г.

Влада у Львові перейшла у наступ на національну опозицію

Ще офіційно не розпочалася виборча кампанія, але у Львові вже відчувається, що представники правлячого режиму у вигляді прокуратури, міліції, податкової, облдержадміністрації, міськвиконкому перейшли у наступ на національну та національно-консервативну опозицію. Прикладом можуть слугувати події, які зараз розгортаються у Львові навколо діяльності Української Національної Консервативної партії. Як відомо, УНКП – одна з найстаріших в Україні партій, зареєстрована у 1992 році, і послідовно відстоює цінності націонал-консерватизму на теренах нашої держави. Сьогодні в умовах, коли режим бандократії на чолі з Януковичем перейшов до відкритої навали, щоб завдати ударів по українській нації та українській державі, зухвалим прикладом чого є прийняття більшістю у Верховній Раді, комуністами та Партією регіонів, закону про надання державного статусу російській мові, мові окупаційної держави, яка впродовж 360 років знищувала Україну і перетворила її в колонію, УНКП послідовно виступає за відстоювання національних інтересів українців.

Відомо, що порушено кримінальну справу з подачі одного із заступників голови облдержадміністрації, зрозуміло, це не могло відбутися без згоди голови облдержадміністрації. Ця справа порушена проти політичних партій, які стали на захист української мови, як, до прикладу, ВО «Свобода», але в тому числі вирішили «наїхати» і на УНКП. Нашому представнику 14 липня зателефонували із райвідділку міліції і стали вимагати свідчень від УНКП щодо того, що наша партія мала дозвіл на розміщення намету від міськвиконкому біля обласної ради, але ми там навіть не стояли. У нас вимагають свідчень, чому ми там не стояли, і взагалі запитують невідомо про що. Ми бачимо, що не було навіть підстав, аби вимагати якихось пояснень від УНКП.

Але ця справа проти політичних партій, які висловили свій протест проти прийняття цього закону ворогами України, дуже схожа на політичні справи, які відкривалися під час правління комуністичного режиму на чолі з бандитом Джугашвілі (Сталіним), послідовником ще більшого бандита Ульянова-Бланка з бандитською кличкою «Ленін». Нинішня влада, яка є спадкоємцем комуно-бандитських керівників радянської московської імперії, намагається робити те ж саме проти українських національних, національно-консервативних сил. Те, що ці спроби політичних наїздів і розправ, є не випадковими свідчить і остання подія – коли ми отримали 20 липня листа від департаменту економіки міськвиконкому, безпосередньо від Садового, який, як відомо, дуже тісно співпрацює з Партією регіонів, зокрема, з одним із лідерів партії Борисом Колєсніковим. Тому потрібно діяльність Садового дуже серйозно вивчати, з’ясовувати, куди діваються гроші із міського бюджету. Департамент економіки надіслав нам припис про те, що Українська Національна Консервативна партія поставила свій банер і прапори біля нашого офісу на Богдана Лепкого, 12. Це приміщення, яке ми винаймаємо, де ми розташували свої атрибути, свою символіку, яка офіційно зареєстрована Мін’юстом, а нам приписують, що це реклама. Це свідчить про те, що бюрократія, яка працює у міськвиконкомі, залишилась за своєю суттю такою ж комуністичною, і просякнута радянським духом. Вони не розуміють, що реклама – це вид діяльності, який спрямований на просування торгової марки якоїсь комерційної структури і має на меті отримання прибутку, а, як відомо, політичні партії є громадськими організаціями, діяльність яких не має на меті отримання прибутку. Вони займаються просвітницькою, пропагандистською роботою. Зрозуміло, що будь-яка партія намагається показати якомога більшій кількості людей, що вона діє, щоб люди ознайомлювалися з її діяльністю, в тому числі і через ознайомлення із її партійною символікою, щоб люди знали, де знаходиться офіс.

Львівський міськвиконком на чолі з Садовим разом з департаментом економіки, замість того, щоб займатись розвитком підприємницької діяльності, щоб створити у Львові хоча б один потужний нормально діючий бізнес-інкубатор для молоді, як це зроблено в польських містах, де функціонує понад 60 таких бізнес-інкубаторів, чи сформувати інноваційно-технологічний парк, чи розробити реально діючу модель економічного розвитку Львова, щоб у Львові сформувалося якомога більше робочих місць, щоби молодь не тікала закордон, замість того, щоб побудувати сміттєспалювальний завод, щоб збирати і спалювати на вищому технологічному рівні сміття, щоб у Львові не було смороду, щоб зробити сучасну каналізацію, керівникам Львова більше немає чим перейматися, окрім як слідкувати, яку політичну пропагандистську і просвітницьку роботу ведуть політичні партії з числа опозиції, які обстоюють національні, національно-консервативні цінності. Це свідчить про те, що вся державна влада у Львові, у Львівській області прогнила. Потрібно ставити питання про те, щоб Львівська обласна рада формувала облвиконком, а Львівська міська рада, де теж перевага на боці національно-патріотичних сил, теж усунула від влади Садового і почала діяти, як патріотична організація, яка буде обстоювати інтереси львів’ян. Очевидно, настав час усім національно спрямованим політичним партіям, які себе позиціонують як опозицію до правлячого режиму бандократії, все-таки зібрати знову Комітет опору диктатурі, щоб прийняти відповідні рішення для усунення від влади главу облдержадміністрації разом з його заступниками, який представляє антинародний узурпаторський режим, поставити питання про те, як відправити у відставку Садового, як спільника правлячого кланово-олігархічного режиму на чолі з Януковичем. УНКП звертається до об’єднаної опозиції, до лідерів ВО «Свободи», «УДАРу», УРП з пропозицією про негайне скликання Комітету опору диктатурі і вироблення відповідної позиції щодо зміни влади у Львівській області та у Львові зокрема.

Комментариев нет: