29 авг. 2012 г.

Окружні виборчі комісії перетворено на засіб знищення української нації

Аналіз жеребкування, яке проводила ЦВК, та складу окружних виборчих комісій засвідчує, що народ України зіштовхнувся з небаченою до сьогодні системною, заздалегідь продуманою, добре розробленою спеціальною операцією режиму бандократії на чолі з Януковичем та його сім’єю. Такого нахабного брутального попрання всіх норм Конституції та виборчого законодавства України наша держава ще не знала. Вперше на державному рівні безсоромно здійснюється операція, яка має на меті здійснити повну узурпацію влади в Україні. За допомогою спец методів, за допомогою псевдо жеребкування до складу виборчих комісій потрапили представники по суті віртуальних партій. Це партії, які не спромоглися виставити більше одного мажоритарного кандидата, але раптом вони знайшли можливість виставити 225 чоловік у виборчі комісії. Є прецедент із Партією Народно-трудовий союз України, яка за списками виставила всього 17 осіб, але при цьому має представників у всіх без винятку 225 окружних виборчих комісіях.

Самі списки представників деяких політичних партій в окружних виборчих комісіях видаються дуже підозрілими. Так, у списках партії «Русское единство» в окружних комісіях 185 безробітних з 221 члена, Союз анархістів України запропонував 169 безробітних, Руський блок 145 безробітних і так далі. Наприклад, партія «Братство» виставила в окружні виборчі комісії 107 безробітних осіб та ще 54 працівника якогось ТОВ «Резінтрейд», про яке ми не можемо знайти жодної інформації. Саме від цих людей залежатиме результат волевиявлення громадян.

Отже, режим сім’ї Януковича та його поплічників остаточно взяв курс на встановлення диктатури шляхом узурпації влади. Відкрито порушено 5 статтю Конституції, народ позбавлено права обирати своїх депутатів, які виконуватимуть волю народу. Окружні виборчі комісії перетворені з простого технічного інструменту, який повинен сприяти народному волевиявленню, на дамоклів меч для знищення української нації. Метою створення кишенькових окружних виборчих комісій є призначення угодних сім’ї Януковича депутатів. Без сумніву, в кожному окрузі такі особи вже заплатили необхідні суми, і пакет всіх необхідних документів для цього вже готовий.

Тому потрібно негайно починати діяти. Українська Національна Консервативна партія впевнена, що вибори в умовах діяльності таких окружних комісій, присутності в нашій державі політичних в’язнів – Тимошенко і Луценка, - в Україні не можливі. Відтак необхідно напряму застосовувати 5 статтю Конституції. Єдиним джерелом влади в Україні є народ. І якщо мова йде про Львівщину, то ми вже неодноразово закликали органи місцевого самоврядування починати формувати виконавчі органи влади. Тільки виконкоми можуть зупинити фальсифікації на Галичині. Настав час передати владу в руки народу!

Комментариев нет: