26 апр. 2013 г.

Янукович провалює євроінтеграцію України?!


Янукович 25 квітня 2013 року в Києві зустрівся з Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським, Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом, Міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Франсом Тіммермансом та Міністром європейських справ Королівства Данія Ніколаєм Вамменом.

За повідомленнями ЗМІ, зустріч тривала близько 3 годин. Після цього, міністр європейських справ Данії зазначив: «Ми повинні бути відвертими і справедливими - ми поки не на цьому етапі (згоди серед країн ЄС щодо підписання угоди про асоціацію з Україною – Ред.), не підійшли до цього ... Багато чого ще має бути зроблено». Литовський міністр зазначив: «Угода, яку планує підписати Україна (про асоціацію з ЄС. - Ред.), залишається невирішеним питанням. Ми детально обговорювали, що ще потрібно зробити». А польський міністр закликав продовжувати роботу на шляху до асоціації з ЄС, здійснюючи необхідні реформи й вирішуючи інші обговорені з європейською стороною питання. «І тоді можна уявити, - і це можливо, - що з боку ЄС буде прийняте позитивне рішення».

Чи свідчать ці обережні висловлювання європейських міністрів, що у ЄС можливість підписання Угоди про асоціацію розглядають вже тільки суто гіпотетично?

Після слів міністрів закордонних справ Данії, Нідерландів, Литви і Польщі стало очевидно, що Янукович завів Україну у глухий геополітичний та геоекономічний кут. Фактично наша держава перетворилась на бандостан тубільців в центрі Європи. Можна провести аналогію з посткомуністичною Словаччиною у 1999 році, коли за часів правління авторитарного режиму Мечьяра та його підлеглих, Словаччину завели в таку ж геополітичну пастку, як зараз Янукович Україну. Як відомо, тоді Мечьяр наполягав на проведенні референдуму щодо вступу країни в НАТО, а без приєднання до НАТО не можна було далі рухатися в ЄС, але народ зірвав проведення цього референдуму, а потім усунув режим Мечьяра з політичної сцени, і Словаччина знову почала рухатися до Європи, і спочатку приєдналась до НАТО, а потім вступила в ЄС. Це приклад, як діяти здоровій нації.

В Україні зараз схожа ситуація. Але вона вирізняється ще й тим, що в нашій державі кланово-олігархічна модель дикунського капіталізму добігає кінця. Це проявляється в економічному красі, фінансовому колапсі, соціальній, демографічній, гуманітарній катастрофі. по суті, починається доба нової руїни України.

На цьому тлі диктатор Янукович реалізує стратегію на ізоляцію України від євроатлантичної, європейської спільноти. Спочатку Янукович і його група ізолювали Україну від НАТО, знищили всі досягнення, які мала Україна, починаючи з 1993 року на шляху до інтеграції в НАТО. Був прийнятий безглуздий антиконституційний так званий закон про засади державної внутрішньої і зовнішньої політики «тушками» і чужими картками. Тепер таку ж саму стратегію обрали для того, щоб закрити Україні шлях до підписання угоди про асоціацію. Фактично ми бачимо, що фінал провалу наближається, і під час зустрічі Януковича з європейськими міністрами відбулась увертюра цього провалу, відтак, переговори закінчилися безрезультатно. Зрозуміло, чому, адже не виконана головна умова Європейського Союзу щодо політичних в’язнів. Чітко прослідковується позиція Януковича, який віддає накази своєму підлеглому Пшонці, що виконує функцію, яку відігравав у кривавого диктатора, бандита Джугашвілі (Сталіна) генеральний прокурор СРСР Вишинський. В ті часи Вишинський освячував всі масові політичні репресії і вбивства. Власне кажучи, таку ж функцію виконує у Януковича Пшонка. Зрозуміло, що Тимошенко не буде випущена і не будуть здійснені інші кроки по адаптації України до європейських стандартів.

Тому складається враження, що Янукович навмисно провалює євроінтеграцію України. Зрозуміло, що це робиться не випадково. Отже, є інша стратегія «Сім’ї». Виникає питання: яка? Як виглядає, у Януковича може бути два сценарії. Перший сценарій – це встановлення власної монопольної влади над Україною, коли Янукович, який має ментальність пахана зони, розглядає Україну, як свою територію, а українців – як робочу скотину, що повинна працювати на нього і його Сім’ю. Другий сценарій полягає в тому, що Янукович під тиском компромату, який є на нього у Путіна, буде рухатися до вступу України в Митний союз і підписання відповідної угоди. Третій варіант – це поєднання двох сценаріїв. Тоді у нас може скластися така ж ситуація, як в Білорусії, де диктатор Лукашенко перетворився у кремлівського васала. Але має пайзу на правління і карт-бланш на пограбування білоруського народу, але платить, так би мовити, певну частку дані, яку збирає з Білорусії, до Москви. Виглядає так, що в Україні готується до втілення така ж сама модель.

Як це можна зробити? Зрозуміло, що буде остаточний зрив в переговорах з НАТО і про асоціацію з ЄС, це вже чітко видно після заяв Меркель, яка зазначила, що Україна поки що не готова до підписання угоди, і чотирьох європейських міністрів. Оскільки Янукович не відпускає Тимошенко, то можна припустити, що він піде шляхом посилення масових політичних репресій, і виглядає так, що саме цей варіант обрано, оскільки Янукович здійснює зараз зачистку, яка проявляється в усуненні мера Черкас, Сак тощо. Тоді зрозуміло, що буде далі. Після цього буде готуватися референдум з відповідною тематикою, зокрема, можуть бути винесені питання про скорочення кількості народних депутатів, проведення виборів до Верховної Ради за мажоритарною системою, про двопалатний парламент з палатою довічних сенаторів, проведення виборів президента в один тур і про вступ до Митного і Євразійського економічного союзів. Але головна мета – це встановлення неподільної влади Януковича та його Сім’ї. Зрозуміло, що результати референдуму будуть тотально фальсифіковані, тим паче, що там все залежатиме від керівників державних адміністрацій, які повністю контролюватимуть проведення референдуму і підрахунок голосів. Якщо наші припущення вірні, то після проведення референдуму в Україні буде встановлена відкрита диктатура, і тоді вже ніщо не завадить Януковичу застосувати відкриту силу. А те, що зараз Росія до зубів озброює Білорусь, може свідчити, що все готується до того, щоб розпочати поглинання України, можливо, по грузинському сценарію будуть відрізати територію України шматки, можливо, буде обрано інший варіант. Але в будь-якому випадку не можна відкидати варіанту, що в Україну будуть введені окупаційні війська.

Чи є який вихід з цієї ситуації? Як діяти в цих умовах? Чи чекати остаточного встановлення диктаторського режиму, референдуму, чи все-таки давати відсіч Януковичу і його посіпакам?

Оскільки гангрена вже охопила все тіло нашої держави, то доцільно рятуватися хоча б частинами, і тоді виходити з того, що, наприклад, Західна і Центральна Україна готові до цього. Тоді треба перезасновувати Україну, розглядати її як спадкоємницю Русі і ставити за мету формування держави Русь-Україна. А починати це реалізовувати слід із Західної та Центральної України, створюючи відповідні краї. Тоді постає генеральне завдання структурувати Галицько-Волинський автономний край. Оскільки централізований організм вже повністю охоплений невиліковною хворобою, то ми повинні врятувати хоча б здорові ще частини. Тим більше, що фінансове банкрутство буде все одно, крах буде все одно, то чи варто цього просто чекати?

1 комментарий:

юрий комментирует...

сомневаюсь в центральной Украине, посопят хохлы и к пахану на поклон!