В Україні настав час міським головам та депутатам місцевих рад піднімати пиання про передачу фінансових і самоврядних повноважень місцевим громадам.
Азаров і його Кабінет Міністрів, зокрема, Арбузов, Бойко, Клименко, Колобов, Ставицький, готують нову фазу геноциду проти української нації, реалізацією якої стане «Державна програма активізації економіки на 2013-2014 роки». Цією програмою зокрема передбачено:
- Створення Державного банку розвитку, як припускають, нового корупційного інструменту для відмивання та розкрадання бюджетних грошей.
- Запровадження обов’язкового декларування доходів для всіх фізичних осіб, ініціатором цього безглуздого, шкідницького, антинародного заходу виступає Міністерство доходів і зборів на чолі з Клименком, відомим своїм дилетантством, при цьому замовчується той факт, що декларувати українцям доведеться доходи і видатки за 2013 рік.
- Зміни до Податкового кодексу, розроблені Міністерством фінансів на чолі з Колобовим. Згідно із ними планується ввести в Україні ще один новий податок – на так звані предмети розкоші. Мова йде, зокрема, про стягнення податку в розмірі 2% від оціночної вартості транспортного засобу не старше 5 років з власників легкових автомобілів з двигуном об'ємом понад 3,99 літра і вартістю понад 450 розмірів мінімальних заробітних плат (516 тисяч грн.) і мотоциклів з об'ємом двигуна понад 995 кубічних сантиметрів вартістю понад 150 розмірів МЗП (172 тис. грн.). Згідно з документом, з власників суден (яхт та інших плавзасобів для розваги і спорту) не старше 20 років з двигуном потужністю понад 75 кіловат також пропонується стягувати податок у розмірі 2% від оціночної вартості, а літаків і вертольотів, зареєстрованих в Держреєстрі цивільних повітряних суден України - 1%.
Крім того, Мінфін пропонує стягувати з фізичних осіб одноразовий податок у розмірі 10% вартості при придбанні або ввезенні в Україну виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного, напівдорогоцінного каміння; годинників, мобільних телефонів і зброї вартістю понад 20 розмірів МЗП (23 тис. грн.).
Аналогічним податком пропонується обкладати взуття, вироби з хутра, шкіри, килимові, швейні, текстильні і дерев'яні вироби, а також предмети мистецтва, колекціонування та антикваріату вартістю понад 30 розмірів МЗП (34 тис. грн.).
По суті, цей витвір Мінфіну навіть не можна вважати податком, адже податки мають іншу природу, а в тому, що пропонує Мінфін, немає навіть предмету оподаткування, це не податок, а збір. Це – наруга над канонічними засадами ринкової економіки, яка веде до деформації цін і порушення закону вартості. Спробу запровадити такий збір можна вважати кроком до директивного соціалізму, до позаекономічних командних методів управління, що призведе до зростання корупції, хабарництва, і сприятиме ще більшому переміщенню ринкових відносин у тіньову сферу.
Механізм здійснення цього нового пограбування українців, як завжди по-зміїному витончений і підступний. Щоб більшість українців не зреагувала на цей черговий інструмент прямого пограбування, спочатку його застосування буде стосуватися лише заможного населення. А коли його запровадять і народ втратить пильність, то сферу його застосування розширять, як це зараз відбувається з іншими податками і зборами.
- З 2013 року в Україні введено податок на нерухомість, який передбачає, що українці платитимуть з кожного другого об’єкту нерухомості, який у них є, і вже готується рішення стосовно того, щоб податок стягувався не з житлової, а загальної площі нерухомості.
Запровадження всіх цих фіскально-конфіскаційних інструментів свідчить про те, що правлячий клан Януковича-Азарова продовжує проводити економічну політику на знищення середнього класу в Україні, основою якого є дрібна національна буржуазія. Невеличкий прошарок кланової олігархії, паразитичної і лихварської за своєю суттю, перейшов до відкритих військових дій, метою яких є встановлення їх тотальної диктатури над всіма членами української громади. Олігархат в Україні злигався зі світовим космополітичним імперіалістичним капіталом, транснаціональними корпораціями, і вирішив перетворити Україну на якийсь африканський бандостан на чолі з вождем-трайболістом Януковичем і членами його «Сім’ї». В Україні стало неможливо займатися підприємницькою діяльністю, знищуються всі умови для того, щоб українці могли самі себе забезпечувати, займатися самозайнятістю. Паралельно знищується місцеве самоврядування, міста в Україні поставлені на коліна, їхні бюджети на дві третіх складаються із державних субвенцій і дотацій, а місцеві громади чомусь мовчать, не хочуть взяти владу і гроші в свої руки. Але зараз настає вирішальний час для всіх тих, хто живе за рахунок власних доходів, власної праці, самозайнятості, трудової приватної власності.
Українська Національна Консервативна партія вимагає:
- негайної відставки уряду Азарова,
- негайного скасування антиконституційного Податкового кодексу, який був прийнятий з порушенням Конституції всього 100 депутатами,
- негайного скасування пенсійного законодавства, злочинного за своєю суттю і такого, що формує політику геноциду проти української нації,
- ліквідації Міністерства доходів і зборів разом з податковою міліцією,
- передачі фінансових і владних повноважень на місця, ліквідації райдержадміністрацій.
УНКП звертається до міських голів і депутатів місцевих рад в Україні. Настав час розпочати створення на місцях комітетів захисту Конституції із подальшим формування відповідних виконавчих органів, які б почали перебирати владу на місцях. Міста повинні обрати на конкурентних умовах банк і відкривати в ньому рахунки громади та суб’єктів господарювання на базі відкритих тендерів. Це має бути головним порядком денним в опозиції і всіх демократичних сил. Даний процес потрібно починати у всіх областях України, зокрема, повністю визріла до цього ситуація у Галицько-Волинському краю, і УНКП готова на цих теренах розпочати реалізацію фінансово-економічної моделі автономних громад, на основі економічної самостійності та самоврядності.
Українська Національна Консервативна партія пропонує міським головам Львівщини та депутатам місцевих рад провести національні збори органів місцевого самоврядування, і прийняти рішення про передачу фінансових і самоврядних повноважень до місцевих громад.
Комментариев нет:
Отправить комментарий