28 июн. 2013 г.

Верховна Рада і зрадники


Верховна Рада 19 червня розглядала питання про денонсацію так званих Харківських угод між Україною і Російською Федерацією, згідно із якими термін перебування Чорноморського флоту на території України було продовжено до 2042 року.

Однак, за денонсацію проголосувало лише 152 народних депутата. Зокрема, з числа фракції «Батьківщина» 17 депутатів були відсутніми, серед них Абдуллін, Дубіль, Катеринчук, Терьохін, Турчинов, Донець, Кожем’якін, ще 5 просто не проголосували, це Андрієвський, Стець, Данілов, Кравчук і Сікора. У фракції «УДАР» не голосував Іщенко, а шестеро депутатів були відсутніми, зокрема, Матіос, Куніцин. Також були відсутніми троє членів фракції «Свобода», Бублик, Сиротюк та Андрій Тягнибок. Треба підкреслити, що з числа позафракційних депутатів відсутніми були Міщенко і Порошенко.

Зрозуміло, що Харківські угоди взагалі суперечать Конституції України. Фактично, це здача частини національного суверенітету України. Можна провести аналогію із Таджикистаном, який віддав Китаю частину власної території в обмін на списання боргів. Очевидно, що конфлікт між Україною і Росією по газовим питанням не відворотний. Тому лідерам України потрібно діяти на випередження, адже загравання нікуди не приведуть. Як би вони не прогинались і не лизали чоботи Путіну, конфлікт все одно невідворотний. А без денонсації Харківських угод не можливо подати в Стокгольмський суд, щоб розірвати і газові контракти. Тим паче, Харківські угоди себе не виправдали, а Україна зараз втягується у військовий конфлікт в Сирії, адже Москва постачає зброю Асаду, і не виключено, що в цьому беруть участь кораблі Чорноморського флоту. Тому питання розірвання Харківських угод стає сьогодні кардинальним.

В такі дні, коли розглядаються настільки важливі питання, народним депутатам в будь-якому випадку треба бути в парламенті. Не може бути жодної причини, яка б дозволила не проголосувати. Тому що мова йде про корінне питання національної безпеки, взагалі існування України як держави. Те, що ці народні депутати не проголосували – безвідповідально з їхнього боку. Так само безвідповідально, що три опозиційні фракції не провели спільну нараду, не звернулися до інших депутатів з цього приводу.

Отже, такі результати голосування не припустимі. Якщо ці депутати ще раз так себе поведуть, то їх треба розцінювати як зрадників і вони повинні піти з парламенту, як особи, що не здатні виконувати свої повноваження.

Комментариев нет: