10 квітня 2013 року в Києві трапилася безпрецедентна екологічна катастрофа. Прорвало дамбу на Бортницькій станції аерації, в результаті чого нечистотами лише за офіційною інформацією затоплено 2 гектари прилеглої території.
Українська Національна Консервативна партія неодноразово попереджала, що на Бортницькій очисній станції, яка перебуває просто в жахливому стані, може трапитись катастрофа. Але Попов весь час запевняв киян, що у нього все під контролем, і ніяких аварій не трапиться. Тепер він каже, що прорив не становить небезпеки для мешканців столиці. Але наскільки його слова відповідають дійсності? Спочатку нам повідомляли, що прорив стався о 19 годині, тепер виявилось, що аварійна ситуація склалася ще о 17 годині, але на станції спочатку намагались її усунути власними силами.
Отже, скільки насправді нечистот витекло впродовж півдоби? Куди витекла ця величезна маса лайна? Чи загрожує це Києву справжньою екологічною катастрофою?
Це – справжня недбалість, окупанти, поставлені керувати Києвом, демонструють, що їх цікавить лише власний бізнес, але аж ніяк не інтереси киян. Влада у Києві некомпетентна, хтось має відповісти за цю екологічну катастрофу. Герега повинна негайно піти у відставку і скласти свої повноваження. Попов, Голубченко мають бути притягнені до відповідальності. Треба терміново проводити вибори в Києві, і обирати в місті таку владу, яка справді захищатиме інтереси громади Києва, а не свої бізнес-імперії.
1 комментарий:
Оккупа́ция (от лат. occupatio — «захват, занятие») в общем случае — занятие вооружёнными силами государства (оккупационной армией и флотом) не принадлежащей ему территории, не сопровождающееся обретением суверенитета над ней, обычно временное. Оккупацию следует отличать от аннексии, акта присоединения государством всей или части чужой территории в одностороннем порядке.
Отправить комментарий