3 июн. 2009 г.

До «махінацій» БЮТ і ПР Литвин не приєднається, хіба що під тиском Москви

«Широкій коаліції» Литвин не потрібен, адже і без нього у БЮТ і ПР буде «велика більшість голосів».

Литвин зацікавлений в збереженні своєї посади і відповідно в тому, щоб «широка коаліція» не відбулась. Він розумна людина, і до цього процесу не приєднається, хіба що буде примушений Москвою.

Формування «широкої коаліції», на мою думку, може відбуватись тільки за вказівками Кремля, і означає повне захоплення влади. Але не залежно від того, буде створена нова коаліція чи ні, економічну ситуацію в країні, це не поліпшить.

Перед тим як міняти Конституцію і обирати президента в парламенті, БЮТ і ПР не завадило б звернути увагу на ситуацію в Молдові. Окрім цього процедура зміни статей є дуже складною і повинна закінчитись референдумом. А українці за будь-яких обставин не підтримають обрання президента в парламенті. Так, що цей процес все одно закінчиться провалом, і ще більшою дестабілізацією політичної і економічної ситуації в країні».

Коаліція, створена фінансово-корпоративними клановими групами, які ненавидять одна одну, приречена на розпад. Буде тривати війна, спочатку холодна, а потім відкрита. Особливо напруга зросте, коли «коаліціанти» почнуть втілювати російські інтереси і відчують супротив, адже українці ніколи з цим не погодяться. До чого все це призведе, навіть складно уявити».

Комментариев нет: