22 дек. 2009 г.

Об’єднання «під Ющенка» можливе лише на словах

Спроби об’єднати національні, ліберально-консервативні сили – агонія Віктора Ющенка.

Всі кандидати в президенти, що сповідують праву ідеологію, дуже різні. Кожен з них має власний план дій і сьогодні вже ніхто не вважає діючого Президента лідером. Тому союз «під Ющенка» неможливий.

Всі розуміють, що на президентських виборах Віктор Ющенко набере максимум 3%. І для Гриценка, Яценюка, Тягнибока, Костенка, він не є перспективним, об’єднуючим кандидатом. Тому це об’єднання залишиться тільки на словах.

Про об’єднання на парламентських виборах, на мій погляд, сьогодні говорити зарано. Спочатку потрібно провести вибори президентські, потім до місцевих органів влади. При чому перед цим потрібно змінити виборчу систему до місцевих органів влади, а потім - до Верховної Ради, обов’язково запровадити відкриті списки в окремих округах, і тільки після цього говорити про якісь об’єднання на парламентських виборах.

Сьогодні Віктор Ющенко виглядає безперспективним і на парламентських виборах. Всі хочуть почекати, подивитись скільки голосів 17 січня він набере. А після результатів буде видно, з ким варто мати справу.

Комментариев нет: