8 апр. 2009 г.

Україні пора зрозуміти, що комуно-соціалісти гальмують її шлях в Європу

Дуже показовим є реванш комуністів, які «фактично окупували країну», отже компартія виявилась нездатною до проведення економічних реформ системного характеру. Тому, на переконання експерта, першим висновком для України має стати те, що комуністичні і соціалістичні сили «завжди заводять країну в глухий кут».

Коли комуністичні проросійські сили беруть владу в країні, вони мирним шляхом її не віддадуть – це для нас має бути другим висновком.

Третій висновок з подій у Молдові, на погляд експерта, полягає в тому, що черговий раз доводить неефективність системи, так званих, пропорційних виборів. Нам негайно треба міняти систему, переходити до моделі, за якою кожна партія виставляє своїх кандидатів по окремих округах. Зараз в Молдові вибори проходили за тією ж самою системою, яка існує в Україні і ми побачили результат.

Прогнозуючи подальший розвиток подій у сусідній республіці, Соскін не виключає загострення придністровського конфлікту. «Ліберально-демократична партія в Молдові орієнтована на ЄС, на Румунію, а комуністична партія орієнтована на Росію. Придністров’я буде різко проти об’єднання з Румунією, і навіть може виникнути громадянська війна».

Української реакції на молдовський конфлікт немає через те, що ми просто не знаємо, як нам реагувати. У нас навіть немає міністра закордонних справ. У нас немає своєї геополітичної доктрини, ми не знаємо, куди самі йдемо, тому і немає власної позиції

Комментариев нет: