23 апр. 2009 г.

У вересні буде другий пік економічної кризи, спровокований передвиборчим популізмом

Пенсійний фонд за перший квартал цього року недобрав мінімум 5-6 млн грн. Інфляція сягнула майже 6%, падіння промислового виробництва за перший квартал становить 32%, а ВВП зменшився мінімум на 20%. Сьогодні 40% банківської системи – це банки-банкрути.
Яке видужання? Хвороба ще не починалась, вона тільки-тільки розгортається. Тому я вважаю, що Юлії Тимошенко було би найкраще піти у відставку і взяти відповідальність за ту руїну, яку вона зробила в Україні. Це найкраще, що вона могла б для нас зробити. Тоді може і почався б процес одужання.

Перший пік загострення економічної кризи на травень-червень цього року, а другий пік – уже з середини вересня – це буде безпосередньо пов’язано з виборами, адже передвиборні обіцянки треба чимось підкріплювати. Найкраще – грошима, а їх треба або позичити, або ввімкнути верстат. Тоді криза буде розвиватися на фоні політичного популізму і загострення політичної боротьби.

Кредит МФВ - це чергова доза наркотику для України, якої не вистачить, щоб вирішити всі проблеми: «3 млрд, якщо їх і дадуть, – це наша місячна норма. Причому, цим треба буде ще закрити ті дірки, які уже є.

Комментариев нет: