10 февр. 2009 г.

Збільшуеться кількість банків, що знаходяться на межі банкрутства

Політика уряду і Нацбанку руйнує гривню - по темпах девальвації національної валюти ми практично випереджаємо вже всі країни світу

На сьогодні можна вилічити реальний курс гривні - він залежатиме від того, яку економічну політику проводить уряд і яку монетарну політику проводить Національний банк України.
На жаль, сьогодні політика і Нацбанку, і уряду абсолютно помилкова. Вона сприяє не помірній девальвації, а руйнуванню гривні. Ми практично випереджаємо вже всі країни світу по темпах девальвації національної валюти. Ми перевищили навіть рівень ісландської крони. Аби національна валюта була "спокійною", потрібно, аби була більш-менш здорова економіка і банківська система. А Нацбанк вже не в змозі забезпечувати ефективне керівництво банківською системою, оскільки він втрачає, і дуже швидко, свої золотовалютні запаси.

За інформацією, на кінець січня золотовалютні запаси НБУ, резерви банку, склали 28,8 млрд дол. У серпні 2008 року ця цифра складала 38 млрд дол. 9 млрд дол. запасів втрачено за дуже короткий термін, за 5 місяців.

Така втрата золотовалютних запасів означає, що НБУ в монетарній політиці робить неправильні кроки.
На теперішній час в Україні зростає кількість банків, що знаходяться на межі банкрутства.

Зараз золотовалютні запаси нестримно втрачаються, стабілізації курсу гривні не відбувається. Можна говорити, що керівництво Нацбанку не проводить ефективну монетарну політику. Що робити? Дівчаток міняти потрібно, міняти керівництво Національного банку. Причому до рівня управління. Негайно! Зволікання смерті подібне! Це абсолютно однозначно.

Комментариев нет: