7 мая 2010 г.

Греція завадить Україні отримати гроші від МВФ

Ситуація, яка зараз склалася в Греції означає, що гроші від Міжнародного валютного фонду в Україну не прийдуть, бо зараз потрібно давати гроші Греції.

Гроші з Європейського Союзу теж в Україну не прийдуть, бо їм треба зараз рятувати не лише Грецію, а й Португалію, Ірландію, наступною у черзі стоїть Іспанія.

Спасіння потопаючого, справа рук самого потопаючого. Треба не їздити до Вашингтона, не стояти під дверима з протягнутими руками до МВФ і Світового банку, а робити реформи в середині держави.

1 комментарий:

Анонимный комментирует...

гарно звучить "реформи". а що це за звір?

кажете про реформи, кажіть одразу що це означає: "потрібно зменшити подлаткове навантаження на бізнес, шляхом урізання видаткової частини бюджету. ми підвищимо пенсійний вік до 80 років для чоловіків, і 95 років для жінок. ми перетворимо солідарну систему пенсійного страхування на саме солідарну систему, в якій враховутимиться виключно бюджет пенсійного фонду та трудовий стаж (пенсія = (загальний бюджет ПФУ/років сражу у його членів)*стаж конкретного пенсіонера)). ми ліквідуємо ВСІ пільги. ми збільтшимо судове мито у 20 разів. ми збільшимо ціну на газ для населення у 40 разів. ми зробимо середню освіту платною. ми приватизуємо лікарні".

Кажіть про це любі мої. Я хочу побачити політика який піде на це.