2 нояб. 2010 г.

Політична карта країни. Перефарбували?

Забарвлення, поза сумнівом, змінилося, оскільки не можна сказати, що «регіонали» по всій країні однорідно взяли 36%, тому що тут ще треба враховувати 50% мажоритарну складову.

Там пройшло багато людей, які будуть вільні в своєму виборі, незалежно від того, хто їх висував. Їх прибрати не можна, тому що повністю кореспондуються і пов'язані з виборцями, які проголосували за них. Цей момент абсолютно новий у порівнянні з усіма виборами, які були останніми роками.

Забарвлення змінилося ще й тому, що фактично зійшли зі сцени багато партій, представлених сьогодні у Верховній Раді. Це і «Наша Україна», і партія Литвина, блок «НУ-НС». Це вже мертві партії, які не відновляться.

Крім того, істотно завдано величезного удару по так званому лівому руху. На місцевих виборах практично немає лівих партій - ні за партійними списками, ні, тим більше, за мажоритаркою. Це також відмітний момент, який впливатиме на ситуацію.

І останнє - нинішні місцеві вибори показали, що необхідно негайно проводити нові вибори у Верховну Раду, оскільки той склад і структура, які є зараз, абсолютно не відповідають сьогоднішнім настроям, що панують в українському суспільстві.

Таким чином, нинішній парламент ні за відновленою Конституцією 1996 року, ні тим більше за результатами місцевих виборів не має вже жодного мандата довіри у народу. Тепер уже всім видно, що це абсолютно незаконний і вже можна говорити реально - узурпаторський орган влади, який потрібно прибрати якнайшвидше.

І, безумовно, негайно має бути відправлений у відставку існуючий Кабінет міністрів, так званий, коаліційний, оскільки місцеві вибори показали, що як такої правлячої коаліції більше немає. Є деяка умовна перевага - відносно Партії регіонів, але не більше.

Уже не може бути уряду у складі «Народної партії» Литвина, комуністів і якихось перебіжчиків. Вони вже нікого не представляють, і ось це Президент повинен зрозуміти.

Нинішній уряд потрібно негайно відправляти у відставку, як такий, що провалився, нікчемний, непрофесійний, найшкідливіший за всі роки незалежності України.

Комментариев нет: