30 сент. 2014 г.

ЛЯШКО — ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЗЛАМУ КЛАНОВО-ОЛІГАРХІЧНО СИСТЕМИ

Ляшко достатньо колоритна особистість. Він та його політична сила на сьогодні — це важливий елемент зламу кланово-олігархічно системи.
Зрозуміло, що в ньому, як і у кожному з нас намішано всякого.

Зрозуміло, що як політик він, особливо на початках, не вибирає фінансових спонсорів, і користується будь-якими можливостями для того, щоб піднятися по щаблям політичної піраміди. Але як фактор збурювання і зламу старої системи, він достатньо довів свою ефективність.
В Ляшкові багато молодого Адольфа Шикльгрубера, але на мою думку, на цьому етапі в цьому є позитив. В подальшому, думаю, у нього наступить зрілість.
Ляшко зараз як молоде вино, яке ще грає. В умовах нашої затхлої, реакційної, корупційної атмосфери, хтось же має ламати цих бандитів-мастодонтів, троглодитів і неандертальців. Може це буде саме Ляшко? Є така надія.
Чи щирий він? Складно сказати. Політики щирими не бувають. Головне, щоб у нього слово не розходилося з ділом. Сказав — зробив!
Чи міг би Ляшко врятувати Украіну? Ляшко та його сила могли б стати фактором зруйнування кланово-олігархічно системи і моделі стаціонарного бандита.
Рятівників шукати не треба. Треба шукати тих, хто сприяє зламу бандитсько-олігархічно системи.

Комментариев нет: