30 сент. 2014 г.

ДІЯЛЬНІСТЬ БАЛАШОВА КОРИСНА

— Знаю Балашова дуже багато років. Фактично він був одним із перших, хто в 1990-і роки, взяв на озброєння мною розроблену модель оподаткування в Україні. І протягом уже багатьох років здійснює популяризацію цієї моделі.
Ми неодноразово бачилися з Геннадієм Вікторовичем, але до практичних питань щодо спільної діяльності справа не доходила. Хоча багато разів брали участь у спільних акціях різного рівня.

Вважаю, що його діяльність корисна. вона сприяє розвитку підприємницького середовища в Украні, формуванню розроблено мною моделі „народного капіталізму”. Балашов, на мій погляд, є прихильником розвитку малої і середньої національної буржуазії в Україні, яка працює на засадах трудової, приватної власності і моделі продуктивного відтворення.
З Геннадієм Балашовим потрібно частіше зустрічатися і обговорювати спільні підходи, особливо в умовах посилення кланово-олігархічного капіталізму на чолі з новою „Сім’єю” Порошенка-Вальцмана. Наприклад, обговорювати, як цьому процесу треба спільно протидіяти, і як змінювати існуючу модель держави стаціонарного бандита.

Комментариев нет: