29 янв. 2010 г.

Тимошенко «мала на увазі» і Раду, і Конституцію

В. о. міністра МВС Юрій Луценко потрібен Юлії Тимошенко для нейтралізації дій «регіоналів» під час виборів і після виборів. Тимошенко залишила Луценка в МВС, оскільки сьогодні він повністю тримає всю систему Міністерства внутрішніх справ, і може вирішувати питання в інтересах Тимошенко.

Юлія Володимирівна розуміє, що розрив між нею і Віктором Януковичем так і не скоротився, вона програє. І розуміє, що цей розрив під час другого туру виборів якимсь чином їй прийдеться нейтралізувати. І для цього у неї є міліція.

Де-факто Тимошенко почала узурпацію влади: в бюджетному процесі - вона забирає другий місяць поспіль гроші у громад і вони мовчать, не маючи більшості вона тримається на посаді прем’єр-міністра, при чому третина в її уряді є виконуючими обов’язки. Тому те, що вона залишила Луценка у МВС всупереч рішенню більшості нікого не дивує.

Тимошенко рухається до війни. І Янукович, і Ахметов теж будуть рухатись до війни. Що підтверджує те, що до і після 7 лютого на нас чекають дуже цікаві події, і можливо силові зіткнення.

Крім цього своїми діями Юлія Тимошенко дає зрозуміти також і виборцям, що націлена жорстко проводити свою лінію. Мовляв, я все одно буду президентом, наберу чи не наберу я для цього голоси. Буду робити те, що вважаю за потрібне, тому ви повинні звикнути до цього. Починайте звикати і до того, що найближчі п’ять чи десять років закон і демократія не матимуть значення. Конституцію вашу я мала на увазі. І кадри я буду розставляти так, як захочу. Всім підприємцям, банкірам, і т. д. Тимошенко показує, як буде діяти, як тільки проголосять результати виборів.

Комментариев нет: