2 февр. 2010 г.

Відміняти кворум для виборчих комісій не можна

Закон про вибори діє. І не можна перед фінальним змаганням міняти правила гри за бажанням сторони, якій так вигідно. Партія регіонів зацікавлена змінити закон про вибори, щоб здійснити фальсифікації в Донецькій і Луганській областях, там де «регіонали» можуть контролювати виборчі комісії.

Їм необхідно убрати кворум, щоб не діяв принцип, за яким для прийняття рішень необхідно присутність двох третин комісії. Це бандитський прийом, якому слід давати відсіч.

Якщо за ці зміни закону про вибори будуть голосувати, це підтвердить те, що Юрія Луценка звільнили, щоб розв’язати руки Партії регіонів на Сході. Крім цього ПР зацікавлена в нейтралізації Прокуратури, про що свідчать останні заяви і вимоги «регіоналів».

І рішення змінити закон про вибори між першим і другим туром, цілком вписується в загальну схему. Сподіваюсь, що Блок Литвина, НУНС, інші не підтримають відміни кворуму для виборчих комісій.

2 комментария:

MisterDL комментирует...

Дуже прикро, що прогнози виправдалися - фальсифікація дозволила Януковичу осідлати "владного коня"... Кто коня на скаку остановит? Хотілось би свіжих роздумів господаря блогу про нинішню патову ситуацію в українському політикумі після виборі Президента. Минуло 4 дні...

Анонимный комментирует...

Получив кредит доверия от народа в 2004 году, Украина получила шанс произвести институциональные изменения и задать новый вектор развития и главное: все были готовы к реформам, и запад, и восток, и чиновник, и грузчик. Но произошло страшное: не реализовав этого доверия, а, по сути, обманув людей, политикум вверг нас в начало девяностых, с той лишь разницей, что тогда политики действительно хотели реформ. Мы (общество) откатились назад, мы уничтожили государство как институт. Это уже прелюдия не к утопии, а к катастрофе. Перед нами снова стоит вопрос начала строительства государства. И, главное, в ситуации, которая сложилась, эволюционные изменения, увы, невозможны.