15 февр. 2010 г.

Посада прем’єра НУНС не світить

Посаду прем’єр-міністра України «регіонали» в будь-якому випадку залишать собі. Очолить уряд або Борис Колесніков, або Микола Азаров.

У мене є сумніви з приводу того, що «Наша Україна - Народна самооборона» взагалі піде в коаліцію з Парією Регіонів. Фракція НУНС для початку має вийти з коаліції існуючої. Після цього, більшістю голосів вступити в коаліцією з ПР і по суті підписати собі вирок на політичну смерть.

Віктор Янукович чітко заявив про те, що питання НАТО в порядку денному не стоїть. Заявив про намір створити з Росією єдиний газовий консорціум. Про те, що в Україні буде російська церква і російський капітал.

Якщо НУНС «ляже» під такого президента така політична сила перестане існувати.

Природною для фракції НУНС, за словами Олега Соскіна, є коаліція з БЮТ. Які б помилки не робила Юлія Тимошенко, залишитись в такій коаліції для «нунсівців» - кращий варіант. Тактика «донецьких» відома: поки ти їм потрібен, вони тебе використовують, а коли використали – ти для них знов чужий.

Тому посаду прем’єр-міністра «регіонали» в будь-якому випадку залишать собі. Очолить уряд або Борис Колесніков, або Микола Азаров. Якщо НУНС і віддадуть посади в уряді, міністри – «нунсівці» будуть працювати на «регіоналів». Це не буде рівним партнерством. ПР завжди діє з позиції сили.

Комментариев нет: