23 февр. 2010 г.

Цукор повинен коштувати один долар, але аж ніяк не півтора

Підвищення ціни на цукор - штучне, і воно відповідає всій філософії існуючого кланового корпоративного режиму. Тому що для кланів головне - це отримання надприбутку. Тому їм абсолютно байдуже, як будуть почуватися пересічні громадяни.

Оптові ціни за кілограм цукру на світових ринках становлять 80 американських центів. Отже, оптовий продаж цукру не повинен коштувати більш ніж 6,50 грн. Ну, нехай ще буде надбавка і все інше... ну, нехай 7-8 гривень. Але ж не 12 гривень!

В Україну не була завезена тростина, тоді як була квота на 300 тисяч тростини. У нас є заводи, які переробляють цукрову тростину. Так цим заводам не дали цю квоту купити і виробити з неї дешевий цукор. Таким чином, до цього причетні "цукрові королі". Вважаю, що треба серйозно розглядати місце в цій економічній авантюрі, цукровій лихоманці Петра Порошенка, тому що він один із тих, хто контролює (а його клан контролює на сьогодні значну частину цукрових заводів). Плюс у нього шоколадна фабрика, отже, й кондитерські вироби - там цукор теж потрібен. Таким чином, можна сказати, що йому це дуже вигідно".

На мою думку, необхідно, щоб зараз запрацював Антимонопольний комітет. Видно, що це змова. Йде змова, а люди, які самі виробляють, не можуть на цей ринок потрапити. Треба подивитись, хто це зробив, треба було дати можливість завезти дешевий цукор із Польщі, з Білорусі. Зрозуміло, що тут одразу цю лихоманку збили б. Отже, максимум цукор має коштувати один долар. Але аж ніяк не півтора.

1 комментарий:

Andrey комментирует...

Упс. Случайно напоролся на сайт эдакого державника незалежного, типа раскаявшегося члена КПСС.

Нет слов.
И таких гнид земля носит?

Тоже во власть хочется?
Обломись, падло.

Ах, у тебя еще надо индетифицироваться?
Мне скрывать нечего.
Лови логин и пароль на "мыло".
Хватит смелости мой пост не потересть?