18 февр. 2010 г.

Україна знаходиться у стані дефолту

Україна зараз знаходиться у стані дефолту, бо таке шалене збільшення боргу - і зовнішнього, і внутрішнього, воно не прийнятно. Розрахуватися із державними боргами, яких вже набігло більше 300 млрд грн, країна шансів не має.

Та ми не те, що розрахуватись, обслуговувати вже не зможемо. І чим більше ми не приймаємо бюджет 2010 року, тим більше ми йдемо шляхом Ісландії і Греції, де приблизно така ж сама ситуація. У них теж були приховані реальні цифри державного боргу, і тепер у них така страшна криза. І у нас теж таке є. Але їх хоч підтримує Європейський Союз, а нас хто підтримає? Ми взяли все, що могли від МВФ, але більше грошей ми звідти не отримаємо. Таким чином, ми не зможемо жити навіть за відсотки.

Чи не треба такій ситуації Україні привселюдно об'явити дефолт? Об'явити можна, але що тоді робити з людьми, з банками, з депозитами, заощадженнями? Це буде катастрофа для людей. Тоді буде повний крах національної банківської системи і грошової системи. Але тоді хтось повинен відповідати, взяти на себе політичну відповідальність. Тоді вся-вся політична еліта повинна взяти на себе відповідальність за цей дефолт, і тоді повинні бути нові вибори президента, вибори до Верховної Ради. Треба буде відкривати карні справи проти діючого президента Ющенка, проти діючого прем'єра, проти Януковича та Литвина. Бо це вони довели країну до такого стану. І вони повинні визнати, що все, що вони робили, призвело до повного економічного фінансового краху України як держави.

Комментариев нет: