2 мар. 2010 г.

Нового технічного прем’єра бути не може

Призначення технічного прем’єра буде виглядати непрофесійно і смішно, як і призначення Сергія Льовочкіна головою Адміністрації президента.

У Конституції чітко прописана процедура, як мають обирати прем’єра: кілька фракцій повинні знайти більшість в Верховній Раді, визначитись щодо кандидатури прем’єра, зібрати 226 підписів і подати кандидатуру на розгляд президента. Іншого варіанту не існує, тому ніякого технічного прем’єра бути не може.

Призначення нового прем’єра можливо лише в тому випадку, якщо фракція НУНС вийде зі складу однієї коаліції (Юлії Тимошенко) і приєднається до іншої - з Партією регіонів. Такий крок не можна розглядати інакше, як зраду. Більше того, НУНС втратить будь-які перспективи. Зокрема ті політичні сили, які входять до фракції (партії Матвієнка, Костенка, Мартиненка, Катеринчука, Кармазіна) будуть стерті з політичної карти України.

Якщо НУНС все ж таки погодиться на коаліцію з ПР, за прогнозом політолога, технічного прем’єра можуть призначити, але це буде виглядати так само непрофесійно і смішно, як і призначення Сергія Льовочкіна головою Адміністрації президента.

Комментариев нет: