4 мар. 2010 г.

Ще один узурпаторський крок, здійснений Партією регіонів

Спроби змінити спосіб формування коаліції, це продовження узурпації влади з боку донецького клану. В Конституції чітко прописаний механізм формування коаліції – коаліцію формують виключно фракції і більшість членів фракції мають прийняти рішення про вступ до коаліції. Окрім того, тепер по регламенту треба зібрати 226 підписів. Щоб коаліція була створена з урахуванням усіх вимог, треба щоб 37 депутатів НУНС проголосували за вступ до коаліції. Якщо іншої можливості створити коаліції немає, то потрібні дострокові парламентські вибори.

НУНС – це єдиний виборчий блок і за Конституцією партії-суб‘єкти цього блоку не можуть окремо брати участь у формуванні коаліції. Якщо у такий спосіб спробують сформувати коаліцію, то це буде ще один пункт у переліку антизаконних, узурпаторських дій, що вже були здійснені Партією регіонів.

Спочатку, внісши зміни до виборчого законодавства за два дні до виборів, потім, прийнявши закон про регламент, за яким вони вимагали 226 підписів для підтвердження коаліції.

Комментариев нет: