4 окт. 2010 г.

Протягом 60 днів потрібно провести вибори до ВР

Вважаю, що після відміни Конституційним Судом політреформи 2004 року Верховна Рада та Кабінет Міністрів є нелегітимними. Було сказано, що це було порушення і що Конституцію потрібно визнати неконституційною. Не нелегітимною, а саме неконституційною. Тепер ми маємо чітке рішення Конституційного Суду щодо неконституційності. Враховуючи цей факт, все, що було до цього, теж є неконституційним. Відтепер Верховна Рада і Кабінет Міністрів є неконституційними.

Логічно, згідно з цією ж статтею, має бути компенсовано матеріальну та моральну шкоду всім учасникам процесу. Крім того, мають бути відновлені всі органи, які діяли за Конституцією 1996 року. Якщо Конституція 2004 року стала неконституційною, то і всі документи, які були прийняті при ній, є неконституційними. Але коли почала діяти Конституція 1996 року, то й всі законодавчі акти, що діяли за її принципом, тепер законні. Рада, яка діяла до 8 грудня 2004 року, – конституційна.

Протягом 60 днів повинні бути проведені вибори до ВР або повернуті депутати. І відправте товариша Азарова у відставку і призначте тимчасовий уряд.

Комментариев нет: