10 нояб. 2011 г.

«Нафтогаз» з’їдає гроші транзиту наступного року

Нині ціна транзиту російського газу через територію України – 2 дол. Це надто мало, ціна повинна бути в 2,5 раза більшою і становити мінімум 7 дол.

Уряд відчайдушними зусиллями за допомогою Національного банку України розрахувався за жовтневий газ з російським «Газпромом». Ми знаємо, що Росії за жовтневий газ було заплачено Росії понад 1млд. дол. При цьому 550 млн дол. взяли у російського банку «Газпром», що є афільованою структурою.

В основі домовленості є гарантії, що українська структура «Нафтогаз» гаситиме кредит до одного року під 8,75% річних. Кредитит будуть сплачувати майбутніми платежами за транзит російського газу через територію України в 2012 році.

НАК «Нафтогаз» фактично з’їдає гроші транзиту наступного року. В такий спосіб він закладає нинішню ціну на транзит російського газу через нашу територію в Західну Європу на наступний рік.

Хіба це не економічне шкідництво, хіба діяльність уряду та НАК «Нафтобазу» не спрямована проти українського народу?!

Нині ціна російського газу становить 500$ за 1000 кубів, для України знижка – 415$. Із січня ціна підніметься до 615$. Ніхто знижувати ціну не буде.

НАК «Нафтогаз» не має грошей розплачуватися за російський газ. «Нафтогаз» – банкрут і це об’єктивна реальність.

Комментариев нет: