3 сент. 2012 г.

Партія регіонів оголосила громаді Галичини відкриту війну

В окружних комісіях Львівської області продовжують відбуватися махінації. Зокрема, впродовж останніх днів вже від 5 партій прізвища представників в ОВК повністю змінилися. При цьому значна частина осіб, які залучаються до формування окружних виборчих комісій від партій «Братство», , «Руська Єдність», «Руський блок», «Русь Єдина», мають безпосереднє відношення до Партії регіонів. Наприклад, у 126 Стрийському окрузі до окружкому від партії «Братство» потрапив депутат Стрийської міської ради від Партії регіонів.

Цей процес спрямований на те, аби підмінити, сфальшувати результати виборів. Це початок відкритої війни між Партією регіонів, яка взагалі не має підтримки на Галичині та громадою Львівщини. Зрозуміло, що їх електорат Галичини не підтримує, наприклад, на Львівщині партія Януковича згідно із соціологічними даними не змогла б подолати 5-відсотковий бар’єр. Тому вони хочуть фальсифікувати вибори, і роблять це брутальними методами. Такі дії влади можна вважати проголошенням відкритої війни громаді Галичини.

Поза сумнівом, це - заколот, відкрита узурпація влади. Вони вже не можуть зупинитися: спочатку в Україні з’явилися політв’язні, арешти, тиск на бізнес, залякування підприємців, а тепер – відкрите фальшування, шулерство. Як діяти національній опозиції, якщо проти нас застосовуються такі методи? За законом, громадяни України володіють правом на необхідну самооборону. Оскільки проти нас вже в певному розумінні застосовується зброя, ми можемо відповідати тим же. Мусимо робити все, аби не допустити реалізацію сценаріїв, які розробив на Львівщині тіньовий штаб Партії регіонів.

Комментариев нет: