11 сент. 2012 г.

Янукович перетворює Україну на концтабір? Перетнути українсько-польський кордон стає все важче!

Перетнути українсько-польський кордон стає все важче. Зокрема, як інформують очевидці, величезні черги спостерігаються на міжнародному пункті пропуску «Краковець», який до того ж діє в режимі спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Очевидно багатогодинні черги свідчать про те, що безлад в країні наростає. Виникає питання: чим пояснюється така ситуація? Чи це свідчення некомпетентності митних та прикордонних органів, чи відбувається репетиція щодо посилення ізоляції України, чи у нас процвітають корупція і хабарництво? Як же тоді заклики та обіцянки Януковича щодо євроінтеграції?

Отже, розлад в державі під правлінням режиму бандократії посилюється, при чому, це свідчить або про те, що відповідні органи не можуть чи не вміють впоратися зі своїми обов’язками, або ж про те, що віддано відповідну вказівку закрити кордони, створити ізольовану від Європи державу, де зможе процвітати цей режим бандократії, де можна створити концтабір для всіх українців і царювати над ними, скасувавши Конституцію та всі інші закони.

Комментариев нет: