23 сент. 2009 г.

Долю ОПЗ вирішує купка узурпаторів

Цей завод приватизувати не можна, оскільки це стратегічний об’єкт, з яким пов’язані інтереси національної безпеки. ОПЗ розташований в порту, а це величезна акваторія, крім цього це дуже небезпечне виробництво, і сировина на ОПЗ надходить через продуктопровід, який йде через всю територію України, в тому числі під ріками, і ця сировина - зріджений аміак, без якого завод не може функціонувати. Зокрема, ОПЗ споживає величезну купу газу. І все це небезпечне виробництво виявляється збитковим. Тому краще було б його просто знести, разом із цим продуктопроводом. І звільнити курортну зону.

На мій погляд, купити завод може тільки людина, яка далеко не все розуміє, або дуже жадібна, або агент, який працює на іншу державу. Прем’єр хоче продати Одеський припортовий, щоб отримати гроші на покриття дірок в бюджеті і на виконання популістських обіцянок. Також до сьомого жовтня їй потрібно розрахуватись за спожитий газ, на що теж необхідно десь брати кошти. У такому разі, Тимошенко дуже вигідно продати ОПЗ «Газпрому», який може дати їй гроші авансом для оплати спожитого газу в вересні.

Президент завжди був проти продажу ОПЗ, крім цього сьогодні немає людини, яка б мала підписувати папери такого рівня - офіційно затвердженого парламентом голови ФДМУ, а також ОПЗ – об’єкт стратегічного значення, тому на його продаж необхідно рішення ВР. Але виходить так, що купка людей, яка просто узурпувала владу, розпоряджається майном, що знаходиться в народній власності. І якщо Президент не допустить приватизації - це буде правильно. Зокрема, це послабить Тимошенко і посилить Ющенка.

Комментариев нет: