17 сент. 2009 г.

Хвиля конфліктів в ПР просто знесе Януковича

Полководці Партії регіонів ведуть між собою боротьбу за прибутки і за вплив на гетьмана. В Партії регіонів останнім часом дуже посилились центробіжні тенденції.

Нещодавно був дуже серйозний конфлікт між керівництвом Партії регіонів, особливо групою Ахметова, Колеснікова і луганською частиною Партії регіонів, групою Тихонова і Єфремова. І в цьому конфлікті Янукович не підтримав луганську частину. Тепер виник конфлікт в Криму, який теж буде розростатись, і можна очікувати на конфлікт в Харкові, що свідчить про те, що Партія регіонів стає все більш строкатою. Відбувається розлам по окремим регіональним кланам. І для Януковича настає дуже серйозним період випробовувань.

Яне виключаю, що якщо ситуація і надалі буде так розвиватись, лідер ПР ці вибори програє. Він не має потенціалу нарощення електорату в другому турі. А якщо він програє другий тур, цілком ймовірно, що в ПР відбудеться повний розпад. Хвиля конфліктів просто знесе Януковича і на місці партії виникнуть невеликі структури, конкуруючі між собою. Зміниться політичне середовище.

Підживлює конфліктні процеси, на мій погляд, новопризначений головний міліціонер Криму Геннадій Москаль, який дуже добре знайомий і з Кисельовим і з Гриценком. Ця людина є абсолютним прибічником Юлії Володимирівни. А чим слабкішою буде Партія регіонів, тим краще для Тимошенко.

Комментариев нет: