3 янв. 2011 г.

2011 розділить українців на «творців» і «пожирачів»

Шановні читачі, колеги, друзі! Всього пару днів тому в наші двері постукав новий рік. І я майже впевнений, що кожен з нас, як і в переддень, так і опівночі, під магічний бій курантів, хоча б на половину миті задумався про те, а яким він буде, цей 2011 рік.

А буде він, на жаль, зовсім не спокійним і тихим, як хотілося б. Навпаки, якщо врахувати, що «патронує» його символ - Кролик (Кіт), істота в достатній мірі жвава і яка стрибає, то логічно припустити, що і рік цілком може виявитися йому «до пари». Тим більше, що вступили ми в нього, обтяжені ще й з таким збільшеним державним боргом. Навряд чи для когось є секретом, що якраз перед самим Новим роком наш уряд дозволив собі таємним чином (!) запозичити на зовнішніх ринках 0,5 млрд. доларів, плюс 1,5 млрд. у МВФ; сюди ж додамо 2 млрд. гривень всередині країни, і продовження строком на півроку грошової позики у російського банку ВТБ.

Власне, ось з цього ми починаємо...

І тут варто нагадати, що на початку року Україні доведеться знову платити російському «Газпрому» приблизно 1,5 млрд. доларів по мінімуму - гроші, які, на жаль, теж не були зароблені всередині країни (чомусь ...). Замість цього уряд, знову ж таємним чином, дав «НАК Нафтогаз України» необхідну суму у вигляді облігацій внутрішньої державної позики.

Все це говорить про те, що в новому році ми з вами і наші діти стаємо ще більшими боржниками і те, що до кінця січня борговий тягар складе вже 56 млрд. доларів, звичайно, позначиться, безумовно.

Другий момент, який буде нам усім заважати у 2011 році - це те, що уряд олігархів, йдучи на поводу в обіцянок, даних МВФ, ще більше «закрутить гайки». Сюди віднесемо і збільшення пенсійного віку, і підписання Януковичем драконівського закону про штрафи та пені за квартплату. Що ж, для когось може і нормально відбирати за борги квартиру, але що робити, якщо в Україні 60% неплатників складають у прямому сенсі СПРАВДІ бідні люди?

Ось і виходить у результаті: командну радянсько-комуністичну систему залишили, але пропонують жити як при дикому капіталізмі...

Однак повернімося до прогнозів. Не виключено, оскільки традиційна стара опозиція розгромлена, і мабуть, все-таки буде заарештовано Тимошенко, що «регіонали» зважаться на бліцкриг і проведуть 31 березня парламентські вибори. Крім того, я допускаю, що в першому півріччі у прокуратури, міліції та СБУ настільки зміцніє почуття впевненості у своїй абсолютній безкарності, що їм «на хвилиночку» здаватиметься, що саме вони - головні господарі життя, а всі решта, як у Росії та Білорусі, ходитимуть перед ними навшпиньки.

Тільки от чомусь мені здається, що це відчуття у них буде оманливим... Адже наші люди забавно влаштовані: мовчать-мовчать до пори до часу, а коли «міць» владна починає стрімко перетікати через край, раптом піднімаються. І тоді, боюся, Януковичу ні вертолітний майданчик не допоможе, ні таємний хід до нього.

Та й взагалі для «недоторканної касти», що висмоктує кров з нас, 2011 рік може виявитися небезпечним на найбільш негативні наслідки. Припускаю навіть, що ці «чреватості» накопичаться вже до травня-червня.

Звісно, не бачити нам у 2011 році ні ЄС, ні безвізового режиму, ні НАТО і нічого іншого. Та й взагалі рятуватися треба самим. Треба бути подалі від Росії, оскільки дуже вже ця держава - Московія, непередбачена і чекають її, на мій погляд, великі біди. Це видно навіть по тих катаклізмах, які в них трапляються практично щодня.

Для звичайних українців 2011 рік стане основним, оскільки чітко розділить людей на тих, хто створює і тих, хто пожирає. Для прикладу: ті, хто працює в міліції, податковій чи прокуратурі, то - жерці. Вони нічого не виробляють, а просто смокчуть нашу кров.

Простому народу треба об'єднуватися. На рівні своїх квартир у будинках створювати товариства власників житла, координаційні будинкові комітети, обирати активних лідерів, яким можна довіряти, і таким чином захищати свою власність, гідність, свободу, своїх дітей та батьків.

Адже кролик сам по собі не хижак, а значить, 2011 рік не повинен бути роком хижаків і кровопивців. У будь-якому разі, ми цього не допустимо, правда?

Комментариев нет: