31 янв. 2011 г.

Льоню, Льоню, де ти, де ти?

Черновецького шукати треба обов'язково, для того, щоб притягнути до кримінальної відповідальності за знищення Києва, оскільки за останні п'ять років він і його «молода команда» за підтримки продажної місцевої олігархічної «тусовки», незалежно від того, які партії туди входять, фактично розгромили столицю.

Усі ці п'ять років вони займалися в Києві мародерством - за підтримки Ющенка і його брата, до речі. І за те, що Київ зараз схожий на якусь центрально-європейську вигрібну яму, потрібно комусь відповідати. Зараз у столиці навіть дихати нормально неможливо - настільки все брудно, настільки все просякнуте міазмами і розрухою.

На мій погляд, Черновецького необхідно знайти і затримати ще й тому, що він один зробив більше злочинів, ніж Ющенко, Тимошенко і Луценко разом узяті. І якщо зараз арештовано майно колишнього міністра внутрішніх справ, то чому також не поступити і з поки ще київським мером? Тим більше, потрібно це зробити!

Правда, майно Черновецького знаходиться за кордоном і, мабуть, сьогодні він якраз відбув і сховався в одній зі своїх іноземних резиденцій. Так що треба дивитися, де вони в нього знаходяться - в Італії, десь у Сардинії - це сто відсотків, і «шерстити» його там.

Паралельно не завадило б ретельно перевірити історію з цим його «Правекс-банком», який він перед кризою нібито продав італійцеві - не виключено, що покупець цілком може бути з числа місцевих італійських мафіозі.

Необхідно також негайно зайнятися питанням приналежності Черновецького до цієї абсолютно екстремісткої організації під назвою «Посольство Боже». Наскільки мені відомо, Черновецький входить до числа апостолів і відомо також, що ця організація за час свого існування на території Києва, пограбувала величезну кількість людей, які повірили їм.

Отже, Черновецького шукати треба. І негайно!

Комментариев нет: