8 февр. 2011 г.

«Бойовий ветеран» Литвин або Почому пільги для багатих?

Литвина я знаю досить давно. У 1999-2000 роках я працював штатним радником у Президента Леоніда Кучми, і єдине, що можу про нього сказати - більш безсовісної людини у своєму житті я не зустрічав.

Литвин - типовий комуністичний гомункулус, вирощений вищою комуністичною номенклатурою - плоть від плоті її, ідіома. Він за своєю суттю повністю аморальний. Таким людям завжди всього мало. Вони ведуть себе як мародери, як шакали, які харчуються падаллю - жеруть усе, що попадеться, було б лише.

Для Литвина і йому подібних вкрай важливий сам принцип - урвати. Неважливо що, неважливо де, головне - все, що можна, й іноді що не можна, але урвати.

Адже це ж не просто пільга, це значить, вони пограбували звичайних громадян - РЕАЛЬНИХ учасників РЕАЛЬНИХ бойових дій, більшість з яких, які віддали здоров'я і кращі роки на захист, сьогодні животіють практично в убогості.

Такі, як Литвин, отримують моральне задоволення, забираючи щодня хоч по крихті з громадського пирога. Завдяки цій рисі характеру, вони і піднімаються кар'єрними сходами, а прості солдати рахують копійки своїх мізерних пенсій. Такі люди називаються рвачі, і Литвин - просто класичний приклад.

Комментариев нет: