15 февр. 2011 г.

Греція, Португалія, Іспанія – хто розвалить євровалюту?

Системна криза в Європейському Союзі посилюється і це може привести до того, що економічно слабкі країни повинні вийти із зони спільної Євровалюти.

В Євровалютній зоні може залишитися на сьогоднішній день максимум Німеччина, Франція, і кілька невеликих країн таких, як Нідерланди. Але те, що Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Ірландії потрібно вийти із зони Євро, це вже однозначно.

Світова валютна система, яка функціонує на базі Ямайської угоди добігає свого кінця. Біном долар-євро її остаточно розхитав. Також не варто забувати про потужні дії валютних спекулянтів, подібних Соросу, і роль Китаю, який долучився до світових валютних спекуляцій. Отже, ми бачимо, що світова валютна система, яка сформована на базі Ямайської угоди зазнала краху.

Існують різні пропозиції. Найкраща – повернутися до золота. Але це означає крах гендлярського космополітичного світового капіталу.

В цих умовах Україні потрібно шукати свою власну соціально-економічну модель, яка дасть можливість здолати наслідки світової валютно-фінансової кризи. Зрозуміло, що Україна не має шансів, щодо вступу до Європейського Союзу. І тому нам необхідно вимагати від ЄС, по-перше, безвізового режиму, по-друге, вільного доступу на ринки країн-членів ЄС. Україні також потрібно збалансувати торгівельне сальдо з ЄС. Адже за січень-листопад 2010 року дисбаланс торгівлі з ЄС мінус 5 мільярдів 405 мільйонів дол. США.

Комментариев нет: