17 мая 2012 г.

Інститут трансформації суспільства продовжує працювати!

Вельмишановні пані та панове,

Дозвольте засвідчити Вам повагу і наголосити, що в Україні протягом останнього року відбувається наступ на демократичні здобутки з боку правлячого режиму на чолі з В.Януковичем. Свідченням тому, зокрема, є посилення тиску на впливові громадські організації, що послідовно відстоюють демократичні європейські цінності. Для цього часто використовується такий репресивний інструмент, як перевірки з боку податкової служби, що паралізує діяльність українських демократичних структур.

У лютому-березні 2012 року Державна податкова інспекція України за вказівкою голови ДПІ Олександра Клименка вдалася до тривалої безпідставної позапланової перевірки Інституту трансформації суспільства (ІТС), який є визнаною в Україні та за кордоном недержавною організацією. Перевірялася проектна діяльність ІТС за три роки – від 2009 до 2011 рр.

Інформуємо вас, що незаконна позапланова перевірка Інституту трансформації суспільства наразі завершена. Порушень чинного законодавства, у тому числі податкового, в діяльності ІТС не виявлено.

Інститут трансформації суспільства продовжує працювати в напрямі зміцнення демократичних основ розвитку нашої держави, проведення прогресивних реформ, прискорення європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Користуючись нагодою, дозвольте подякувати за підтримку демократичних реформ в Україні та її прагнення приєднатися до європейської спільноти.

З глибокою повагою,

Д-р Олег Соскін,
директор Інституту трансформації суспільства,
професор Національної академії управління,
голова Української Національної Консервативної партії

Комментариев нет: