18 мая 2012 г.

Відкритий запит до представника МВФ в Україні Макса Альєра щодо повернення Україною кредиту

Постійному представнику
Міжнародного Валютного фонду в Україні
Пану Максу Альєру


Вельмишановний пане Альєр,

Висловлюємо Вам повагу та звертаємося з проханням надати інформацію щодо повернення кредиту наданого Україні Міжнародним Валютним Фондом.

Як відомо, у 2012 році Україна має виплатити МВФ 2,433 млрд. SDR (3,719 млрд. доларів за поточним курсом), у тому числі 199 млн. SDR у рахунок відсотків. Одна із найбільших виплат була запланована на перший тиждень травня п. р. (423,2 млн. SDR).

На жаль, правлячий кланово-олігархічний режим Януковича-Азарова приховує інформацію щодо того, чи здійснила Україна травневу виплату МВФ. Здійснивши моніторинг офіціальних інформаційних ресурсів Президента України, Кабінету Міністрів України, Національного банку України, Міністерства фінансів України та інших, а також українських мас-медіа, ми не знайшли жодних відомостей з цього питання. У зв’язку цим просимо Вас надати інформацію щодо повернення Україною запланованих 423,2 млн. SDR.

Впевнені, що Міжнародний Валютний Фонд як міжнародна структура, що дотримується у свої діяльності принципів публічності, відкритості, об’єктивності надання інформації, захисту демократичних цінностей та свобод, надасть нам об’єктивну інформацію з цього питання, щоб ознайомити з нею широке коло української громади, оскільки ця проблема стосується всіх громадян України, що є платниками податків і на яких сьогодні правлячий режим переклав всі негативні наслідки своєї діяльності.

З повагою та надією на плідну співпрацю,
Олег Соскін,
Голова Української Національної Консервативної партії,
директор Інституту трансформації суспільства,
професор Національної академії управління

Комментариев нет: