24 окт. 2012 г.

Янукович хоче автономії для Східних областей, щоб хоч там зберегти свою владу

Сьогодні існують всі умови, щоб говорити про те, що Янукович після поїздки до Москви почав готуватися втілення певних сценаріїв, один із яких полягає у поверненні до проекту Кушнарьова що створення Південно-Східної Української автономної республіки.

Ми бачимо, що після зустрічі з Путіним, Янукович почав виконувати один із сценаріїв, які можуть бути задіяні правлячою Партією регіонів після виборів. Вони розуміють, що їхні позиції весь час слабшають, і чесним шляхом виграти вибори їм не вдасться. Представники режиму підготували і здійснюють цілу низку системних фальсифікацій. По всій країні під їхнім контролем перебувають окружні і дільничні виборчі комісії.

Оточення Януковича, розуміючи, що ситуація для них складається вкрай несприятливо, починають втілювати найгірший для себе сценарій. Він полягає у відновленні того алгоритму, який свого часу був започаткований Кушнарьовим після Помаранчевої революції – так званий ПІСУАР – Південно-Східна Українська автономна республіка у складі дев’яти областей. По суті, нічого особливо нового в цьому немає. Як відомо, саме така модель була задіяна більшовиками-комуністами, засланими з Росії, для знищення Української Народної Республіки. Саме тоді теж було утворено два формування – Українська Народна Республіка Рада і Донецько-Криворізька Радянська Республіка. Тоді діяв більшовицький лідер Артем – відомий рецидивіст Сєргєєв. Якщо подивитися на Януковича, то він за своїми параметрами дуже схожий на цього Артема, тому логічно, що його може чекати доля цього Артема, який загинув у залізничній катастрофі при випробовуванні аеровагона.

Отже, видно, що Янукович схиляється до такого сценарію, і його останні поїздки це підтверджують. Після зустрічі з Путіним він був в Криму, потім – в Донецьку на матчі з «Челсі», після цього поїхав до Одеси, тепер він їде до Луганська, а Азаров в цей же час був у Миколаєві і Херсоні. Тому можна казати, що це і є на сьогоднішній день природний ареал існування Януковича і його правлячого клану. Ми повинні говорити про те, що вони себе вичерпали, і в інших областях України цей режим підтримки вже немає.

Але ми повинні пам’ятати про події в Грузії кількарічної давності, коли у неї були відрізані Абхазія і Південна Осетія. Але цей сценарій неможливий без підтримки Кремля і Путіна зокрема. Можна припустити, що така підтримка Януковичу висловлена. Таке припущення відповідає висловлюванням відомому російському шовіністові та українофобу Дугіну про те, що від України Росія повинна відрізати частину території.

Зрозуміло, що національно-патріотичні проєвропейські сили повинні враховувати такий варіант подій і бути готовими до протидії. Треба сказати, що економічний колапс в Україні невідворотний, ситуація після виборів не буде стабілізована, жодна із сторін не визнає результатів виборів, тому Україна приречена на такий відкритий конфлікт. А його форми залежать від того, як себе поведуть зовнішні гравці, поза сумнівом, Москва і її кадебістське керівництво буде напряму втручатися у внутрішні процеси в Україні і надасть пряму підтримку, як дипломатичну, так і військову, правлячому режиму бандократії Януковича. Тут нічого несподіваного немає. Так Росія чинила в Грузії, так вона зараз діє в Сирії, надаючи підтримку режиму диктатора Асада, який тисячами вбиває своїх співвітчизників, тим паче вона чинитиме так щодо України, яку російські еліти ненавидять на генетичному рівні. Адже коли справа стосується України, то всі протиріччя між росіянами зникають, і вони стають відвертими великодержавними шовіністами, українофобами. Ми повинні чітко розуміти, що на Сході ми маємо потужного ворога в особі Кремля, а всередині держави при владі перебуває п’ята колона бандократичного режиму, який підтримуються цим кадебістським Кремлем. Тому всі ілюзії потрібно відкинути і готуватися до серйозного протиборства з цією правлячою антинародною клікою.

Комментариев нет: