5 окт. 2012 г.

Скорочення золотовалютних резервів свідчить про доведення України до фінансово-економічного краху і банкрутства

Потрібно завжди пам’ятати, що золотовалютні резерви не належать Арбузову, Януковичу, Азарову, Табачнику чи Тігіпку. Вони належать всьому народу України, всім громадянам. Слід нагадати, що на кінець вересня 2011 року цей показник становив 38,205 млрд. доларів, тобто скорочення склало за рік 9 мільярдів. Треба додати, що впродовж року відбулося чисте скорочення золотовалютних запасів, це шалений удар по стабільності гривні, і взагалі по національній безпеці України, але відбувалось ще й відносне скорочення, адже в цьому руці були випущені нові боргові зобов’язання. Уряд випустив в липні євробондів на 2 мільярди доларів. Це означає, що скорочення складає 11 мільярдів.

На мою думку, фактично Національний банк та уряд вже неспроможні тримати ситуацію під контролем.

Сьогодні влада, яку очолює Партія регіонів разом з комуністами, не здатна сформувати умови для економічного розвитку України. Потрібно відкрито казати, що правлячий режим Януковича і його сім’ї довів Україну до банкрутства. Сукупний зовнішній борг України складає 129 мільярдів доларів, а внутрішній наблизився до 62 мільярдів. Не треба забувати, що внутрішній борг держави у вигляді облігацій внутрішньої державної позики складає 186 мільярдів гривень. І це все – результат економічної політики уряду Азарова і монетарної політики голови Нацбанку Арбузова. Отже, можна зробити висновок, що нинішня влада довела Україну до фінансово-економічного краху. І нам потрібно їх якомога швидше усунути. Якщо не зупинити процес фінансово-економічної руїни, то Україна просто зникне як міжнародний суб’єкт, тому що потрібно буде проголосити юридичний дефолт. А це означає, що управління державою візьмуть на себе наші кредитори, припиниться виплата пенсій, а сьогодні у нас налічується 13,5 мільйонів пенсіонерів, і заробітної плати бюджетникам.

Тому будь-яке зволікання смерті подібне. Перед нами українцями стоїть одне завдання – негайне усунення правлячого режиму. Ми стоїмо перед гуманітарною катастрофою, культурним занепадом, правлячий режим нищить нашу мову, ми маємо політичну катастрофу, в Україні встановлено режим політичного терору, у тюрмах перебувають політичні в’язні на чолі з лідером опозиції Юлією Тимошенко. А тепер до цього додається фінансово-економічна катастрофа, повне банкрутство держави.

Скільки можна терпіти цих невігласів, зрадників, запроданців, крадіїв? Скільки можна мовчати? Українська Національна Консервативна партія звертається до всіх національно-патріотичних сил: давайте врешті-решт сформуємо комітет національного визволення. Еволюційним шляхом цю владу змінити вже не можна. Давайте визволимо народ України з-під окупації. Часу стає все менше. Якщо розпочнеться фінансово-економічний обвал, то постраждають всі. І шанси тоді в опозиції прийти до влади будуть мінімальними, бо в країні може початися повна ентропія, безлад. І на арену можуть вийти потужні, денаціоналізовані, руйнаторські сили. Існує велика небезпека, що в Україні почне формуватися режим охлократії, влади натовпу.

Лідери опозиції! Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко – станьте більш відповідальними. Ситуація стала настільки критичною, що потрібно негайно вживати відповідних заходів. Лише об’єднання всіх національно-патріотичних сил, налаштованих проти режиму бандократії Януковича, може допомогти цей режим подолати.

Комментариев нет: