9 июн. 2015 г.

Дилема Путіна: бомбардування Києва і Львова чи утилізація Лугандонії

Аналізуючи останні події, можна висловити версію, що бій у Мар'їнці 3 червня 2015 року був певною перевіркою з боку керівників різних кланово-корпоративних груп в Російській Федерації, які хотіли продемонструвати прихильникам рішучих тотальних  військових дій, що найманці із Росії уже не спроможні пробити оборону української армії і розширити межу Лугандонії.

Насправді божевільний проект “Новоросія” московських кагебістських збоченців абсолютно провалився. Таким чином, після Мар'їнки і засідання Великої Сімки, можуть бути наступні сценарії подальшого розвитку подій.
Перший і найгірший сценарій. У Путіна перемагають групи яструбів-гієн, і вони його вмовляють розпочати тотальну повномасштабну війну проти України із застосуванням всієї потуги російської регулярної армії — авіації, ракетних обстрілів міст, бомбардуванням Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Одеси. Тоді почнеться повномасштабна євразійська війна, а театром воєнних дій буде Україна.
У війну будуть втягнені чорноморські країни і країни НАТО, які межують з Україною — Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, а також Болгарія, країни Балтії, Білорусія. Цей сценарій передбачає повномасштабні бойові дії, окупацію балтійських країн, входження російських військ в Болгарію, Румунію.  В такому випадку США, Канада і Великобританія теж повинні вступити у війну згідно із статутом НАТО і почати завдавати удари по Російській Федерації. Тоді Путін, підвищуючи ескалацію, завдасть удари по європейським країнам тактичною ядерною зброєю і війна перейде у вимір армагедону. Це сценарій апокаліптичний. На жаль, ми бачимо, що сьогодні Сполучені Штати, Великобританія, ЄС чомусь не розглядають цього сценарію і реально вони не готові до його нейтралізації.
Другий сценарій. Путін припиняє втручання у справи України і залишає Лугандонію сам на сам з нами. Він закриває кордон, відводить свої війська і тоді це вже внутрішнє питання України. Україна бере під свій контроль кордон і відповідно за певний період часу ми робимо повну зачистку Лугандонії і повертаємо її під контроль України. Тоді вже буде розглядатися питання про Крим.
Третій сценарій. Путін приймає рішення взяти цей шматок до складу Російської Федерації. Тоді йому потрібно якимось чином його демілітаризувати і взяти його на утримання. Це надзвичайно складний сценарій, тому що у Путіна немає грошей, дефіцит федерального бюджету досягнув 1 трильйона рублів, золотовалютні резерви стрімко спалюються, девальвація рубля триває, інвестиції скорочуються, відтік капіталу продовжується. В Лугандонії зібралася зграя розбійників, це маргінальне люмпенсько-пролетарське дно.
Четвертий сценарій. Путін приймає рішення про утилізацію даного анклаву і всього, що туди було поставлено і всіх відморозків, зібраних на даній території. В такому випадку він дає наказ на тотальну атаку, найманцям вколять препарати, які викликають ейфорію. Буде використана модель смертників, камікадзе, їх кинуть у наступ, скажуть: що зможете захопити, те — ваше. І вони під дією наркотиків підуть в атаку. Зрозуміло, що вони не прорвуться, і українська армія повинна вистояти. Але якщо в наступ піде тисяч 30, тоді загинуть майже всі. А наших військових загине тисяч сім. Але будуть величезні втрати серед мирного населення, тому що терористи прорвуться до міст, будуть бомбардувати, обстрілювати всіма системами — від Буратіно до Смерчів. Треба говорити, що загине 6-7 тисяч українських військових і 20-30 тисяч мирного населення.
Все це співпаде із загостренням фінансової та соціально-економічної ситуації в державі. Україна і так банкрут. Відбуватиметься жорстке протистояння між різними кланово-корпоративними групами. Вже йде війна між кланом Вольмана-Порошенко і Фірташа, між кланом Яценюка і Фірташем, між кланом Порошенка і Коломойським. В засаді сидить клан Тимошенко, свої інтереси захищає клан Кучми-Пінчука, в засаді сидить клан Медведчука, а ще є в ар'єргарді група Ющенка, є регіональні корпоративні групи, є група Григоришина, останнього слова не сказали група Ахметова, Льовочкін, Іванющенко. Таким чином. Іде війна кланово-корпоративних груп, яким український народ і українська держава до одного місця. Вони вирішують свої шкурні питання.
В момент, коли вони перейдуть до глобального зіткнення, Путін може дати наказ відморозкам Лугандонії піти в наступ. Тоді з одного боку почнеться вторгнення цих банд, якому треба давати відсіч, з другого боку, відбуватиметься внутрішнє зіткнення кланів. Це найбільш небезпечний сценарій, він може бути використаний для дестабілізації України і посилення Московії, щоб поглинути Україну. Тоді швидше за все почнеться розпад України на частини і області почнуть самостійно себе рятувати, оскільки центр влади буде зруйновано, а армія буде зайнята війною на Сході. В такому випадку ситуація буде непрогнозованою і неконтрольованою.
Олег Соскін, Голова Української Національної Консервативної партії

Комментариев нет: