30 июн. 2015 г.

Если Януковичу вернут звание президента, Яценюк, Кличко, Турчинов окажутся путчистами и мятежниками

Если Конституционный Суд признает, что Януковича ишили звания президента незаконно, значит все те, кто его свергал, окажутся путчистами. Об этом в эфире UkrlifeTV рассказал политолог Олег Соскин.

«Если Конституционный Суд признает, что антиконституционно поступили, забрав у Януковича звание президента, тогда закон аннулируется и Януковичу возвращается звание президента пожизненно. Тогда если он пожизненный президент и против него нет никакого суда, и его не арестовали, не подвергли экзекуции, тогда те, кто против него выступили и его устранили будут мятежниками. А кто организовал мятеж? Яценюк, Турчинов, Кличко, Аваков. Ярема, Тягнибок, Махницкий. А Порошенко — нет. Он не получил должность в результате революции. Только потом народ легитимно в первом туре дал ему президентство. Он законный легитимный президент. А вот эти все — нелегитимные. В том числе Тимошенко, потому то ее выпустили в результате путча.
 Поэтому как только Янукович будет восстановлен как президент, тогда два президента Порошенко и Янукович встретятся на нейтральной полосе и скажут давайте-ка сделаем здесь нормальную организацию. Янукович берет на себя обязательство интегрировать Лугандонию на основании автономности в Украину, а Порошенко дезинтегрировать всех тех путчистов, которые убрали Януковича», - отметил Олег Соскин.

1 комментарий:

andron комментирует...

РЕПОСТ!

1) Офіційно визнати факт війни (не "АТО") в Україні на світовому рівні! Відмова від Мінських домовленостей!

2) Розірвати усі міжурядові відносини з російською федерацією!

3) Надати ВСІМ добровольчим формуванням гідне озброєння! А також належні права і соціальне забезпечення!

4) Активізувати інформаційну роботу в суспільстві щодо реальної серйозності ситуації на сході країни!

5) Негайні кадрові зміни в міністерстві оборони та армії!

6) Справедлива та негайна кара для державних злочинців часів Януковича!

7) Реальна та переможна боротьба с корупцією!

8) Націоналізувати російський бізнес в Україні та використати його ресурси для стабілізації української економіки!

9) Розпочати повномасштабний наступ на окупантів до повного відновлення єдності території України!

10) Зміна олігархічної зорієнтованості держави на національну!

Окремо вимагаємо: Звільнити негайно усіх політв'язнів!

Якщо вже зараз уряд не розпочне виконання цих вимог, не почне
адекватно реагувати на загрози Українській державності, він впаде
надзвичайно швидко.

Здобудемо Українську національну державу!
********

ЧОМУ ПОТРІБНО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МАРШІ 3 ЛИПНЯ?
3 липня українські націоналісти проведуть МАРШ СВЯТОСЛАВА. Дуже важливо, аби в ньому окрім добровольців-фронтовиків, а також активістів націоналістичних організацій взяло участь якомога ширше коло українських патріотів.
Дехто звинувачує націоналістів у надмірних зволіканнях у справі спротиву режиму Порошенку. «Хіба ви не розумієте, що ворог не лише на сході, але й у Києві?», «Коли вже проведете АТО на Печерських пагорбах?», «Коли на Київ?», «Хіба можна терпіти далі?» і т.д., і т.п.
Але потрібно розуміти, що дня націоналістів важливо відчувати за своїми плечима підтримку.
Націоналістична революція, яка має відбутися, більш за все буде справою добре організованої пасіонарної меншості. Велелюдного «Майдану-3» не буде. Та попри все це, необхідно, щоб у ті дні і на місцях, і в Києві націоналісти отримали достатню підтримку збоку громади.
І це не якесь недооцінювання рівня підтримки націоналістів збоку суспільства. Усі ми повинні розуміти, що ми живемо в олігархічній державі, у якій, зокрема, громадську думку формують олігархічні ЗМІ. На очорнення націоналістів, на переконання суспільства у тому, що у нас «все добре», на виправдовування дій влади, на спроби переконати людей, що ніякої революції не потрібно витрачаються колосальні ресурси.
Зрозуміло, що коли націоналісти подадуть заклик до початку революції, на нього відкликнеться значно більше людей, ніж на запрошення взяти участь у одиничній акції протесту. Але для нас дуже важливо, щоб люди відгукнулися і на цю «пробу сил».
Отож, українські патріоти! У вас ще є декілька днів. Ваша участь у марші 3 липня - це капіталовкладення у майбутню революцію!
http://banderivets.org.ua/chomu-potribno-vzyaty-uchast-u-marshi-3-lypnya.html