10 мар. 2016 г.

Порошенко 9 березня замість того, щоб вшанувати Шевченка, полетів боротись за права татар

Вчора, 9 березня, вся Україна відзначала 202-у річницю з дня народження великого пророка української нації Тараса Шевченка. А в цей час президент країни замість того, щоб покласти квіти до пам'ятника Шевченкові, як це 9 березня в завжди робили всі президенти України, полетів до Туреччини — якраз в той час, коли відбувалося ганебне судилище над Надією Савченко, на якому українська героїня сказала своє останнє слово.
Більше того, в Туреччині Порошенко закликав офіційно визнати “геноцид кримськотатарського народу”. Про що взагалі Порошенко говорить? Замість того, щоб підкреслювати, що Кримський півострів — це наша українська генетична земля, де розташований Корсунь, в якому був хрещений Володимир Великий, замість того, щоб говорити про те, що ті татари, які свого часу захопили землі Кримського півострова, весь час нападали і грабували українські землі і були васалами Османьсокї імперії, що саме проти цих татар козаки постійно вирушали в походи, щоб убезпечити себе від кровопролитних набігів, Порошенко говорить про “кримськотатарський” народ. Можна собі таке уявити від президента України? Хто йому взагалі давав право говорити подібні речі?

Вчорашній день показав, хто справжній герой України, хто демонструє арійську звитягу. Це Надія Савченко, жінка, яка самотужки протистоїть Російській Федерації і її кадебістському керівництву на чолі з Путіним. А Порошенко показав, що він боягуз і не гідний займати високий пост президента України.

2 комментария:

Анонимный комментирует...

Значит нету на Украине украинцев. Одни татары и коммунисты.

Угρεв Дмитρій комментирует...

Значит нету на Украине украинцев. Одни татары и коммунисты.