2 мар. 2012 г.

Відкритий лист О.Соскіна до народного депутата України Н.Королевської

Відкритий лист О.Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо продовження податкового терору проти Інституту трансформації суспільства та його партнерів

2 березня 2012 року

Народному депутату України,
голові Комітету Верховної Ради України з питань
промислової і регуляторної політики та підприємництва
Королевській Н.Ю.

Шановна Наталіє Юріївно,

Дозвольте висловити Вам повагу та подякувати за Ваші заяви щодо неправомірності податкової перевірки діяльності очолюваного мною МБФ „Інститут трансформації суспільства” та дії спрямовані на захист нашої організації.

Вкотре переконуємося, що Ви реальними справами обстоюєте демократичні цінності, вільний розвиток громадянського суспільства, права та свободи людини й громадянина.

Принагідно хочемо поінформувати, що податкова не лише продовжує наступ на Інститут трансформації суспільства, а й почала перевірку наших партнерів, що свідчить про ще більше масове переслідування громадських організацій та підприємницьких структур в Україні.

Вважаємо, що сьогодні вкрай важлива співпраця з метою протидії свавіллю правлячого бандитського узурпаторського режиму. Саме тому, звертаємося з пропозицією провести за Вашого сприяння на початку квітня 2012 року нараду за участю представників підприємницьких кіл та громадських організацій третього сектору з метою вироблення спільного плану дій щодо рішучої відсічі узурпаторам.

Шановна Наталіє Юріївно, пропоную Вам зустрітися та обговорити механізми нашої співпраці в рамках проведення вище означеної наради.

Сьогодні потрібно об’єднати зусилля, аби вивести Україну на європейський шлях розвитку, побудувати модель народного дому (народного капіталізму), утвердити свободу слова та демократичні цінності.

З повагою,
Олег Соскін,
директор Місцевого благодійного фонду
„Інститут трансформації суспільства”,
голова Української Національної Консервативної партії,
професор Національної академії управління

Комментариев нет: