1 мар. 2012 г.

Відкрите звернення Олега Соскіна до народного депутата України Н.Королевської

Відкрите звернення Олега Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо нападу ДПА України на Інститут трансформації суспільства

1 березня 2012 року


Народному депутату України,
голові Комітету Верховної Ради України з питань
промислової і регуляторної політики та підприємництва
Королевській Н.Ю.

Шановна Наталіє Юріївно,

Звернутися до Вас мене змусили надзвичайні обставини, пов’язані із брутальним та політично вмотивованим нападом Державної податкової адміністрації України на очолюваний мною Місцевий благодійний фонд „Інститут трансформації суспільства” – провідний, потужний, впливовий український інтелектуальний центр, відомий не лише в Україні, а й за її межами, який реалізує проекти в царині розвитку громадянського суспільства.

Без жодних правових підстав Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва як фіскальний орган в руках політичної верхівки держави проводить безпідставну та абсурдну перевірку нашої громадської організації.

Переконаний, що такі дії фіскальних органів викликані політичним замовленням та є свідченням того, що в Україні розпочався відкритий наступ на громадські організації з метою їх нищення. Режим В.Януковича пішов шляхом білоруського диктатора А.Лукашенка: спочатку ліквідація відкритих політичних опонентів, а наступний крок – удар по третьому сектору, неприбутковим громадським організаціям, що обстоюють цінності громадянського суспільства.

Про те, що в Україні розгорнувся масовий терор проти опозиції свідчать і останні звернення до Інституту трансформації суспільства представників громадських організацій та підприємницьких структур. Фактично сьогодні здійснена окупація всіх регіонів України, всюди розставлені перевірені кадри, що виконують функції слухняних ляльок „єнакіївської сім’ї”. Надалі терпіти мародерсько-окупаційні дії з боку цього кланово-олігархічного угруповання неможливо.

Знаючи Вас як послідовного захисника демократичних цінностей, вільного розвитку громадянського суспільства, недержавних організацій третього сектору та інтересів простих людей, а також голову Комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, голову політичної партії, що сповідує демократичні цінності, звертаємося з пропозицією провести нараду за участю представників підприємницьких кіл та громадських організацій третього сектору з метою вироблення плану дій проти свавілля правлячого бандитського узурпаторського режиму.

Януковича і його поплічників потрібно усувати негайно, а не чекати поки розгорнуться масові репресії та вбивства, як це відбувається у Білорусі. Зрозуміло, що за такого розвитку подій вже нікому не вдасться сховатися, і Ваше життя і життя Вашої родини теж будуть під загрозою.

Сьогодні, у визначальний для українського народу час, на нас з Вами лягає величезна відповідальність щодо захисту демократичних сил в Україні, а також необхідності дати рішучу відсіч узурпаторам. Саме тому всім, хто виступає проти правлячого режиму бандократії, потрібно об’єднати зусилля для усунення від влади тих, хто свідомо і нахабно порушує статтю 5 Конституції України „Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо... Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу…”

З повагою,
Олег Соскін,
директор Місцевого благодійного фонду
„Інститут трансформації суспільства”,
голова Української Національної Консервативної парті,
професор Національної академії управління

Комментариев нет: