13 мар. 2012 г.

Янукович! Потрібно захищати український народ та державу від московської окупації, а не робити з України політичний концтабір!!!

Відкрите звернення УНКП

Пане Президенте! Відповідно до Конституції України, Ви є її гарантом і повинні всіляко захищати інтереси України. Повсякденна реальність сьогодні є, на жаль, іншою. Вже неозброєним оком видно, що Ви не захищаєте інтереси України, а навпаки: Ваші дії направлені на те, щоб завдавати шкоди українській державі та українській нації.

По-перше, Ви разом з членами своєї владної команди розгорнули широкомасштабну внутрішню конфронтацію у вигляді політичного, фінансового та соціального терору проти лідерів опозиції, громадських діячів та підприємців як малих і середніх, так вже навіть і великих.


По-друге,
Ваша кадрова політика за своєю суттю є безвідповідальною. Ви призначили на вищі посади осіб, що не розуміються на тих питаннях, за які повинні відповідати. Достатньо подивитися на результати діяльності голови ДПА О. Клименка та його заступників і оцінити масштаби безладу та розмір шкоди, які вони причинили для всього бізнес-середовища України. Взагалі такого недолугого, непрофесійного, безпорадного і навіть злодійського Кабінету міністрів, який очолює М. Азаров, Україна за 20 років незалежності ще не бачила. Складається враження, що Кабмін сьогодні сформований із осіб, головною метою яких є завдання шкоди Україні. В якій іншій державі можна побачити прем’єр-міністра, який би не володів у достатній мірі державною мовою?!

По-третє, Ваші дії призвели до фактичного банкрутства НАК „Нафтогаз України” та інших державних монополій таких, як: Укрзалізниця, Укравтодор та інші. Складається враження, що у Вас є тільки одна мета, про яку Ви весь час думаєте: як ще більше розбудувати свою резиденцію в Межигір’ї. Але Ви ж позиціонуєте себе як православний християнин, тож Вам має бути відомо, що це територія стародавнього православного монастиря. Ніхто інший, крім ченців, не має ні морального, ні духовного права проживати тут. Очевидно, що тут повинно бути відновлено монастир*, який був знищений комуністично-кдбістським режимом.

По-четверте, політикою кримінального переслідування опозиційних діячів, Ви перетворили Україну на політичний концтабір. Виникає питання, чим Ви кращі за Сталіна, Лукашенка, Каддафі, чи Асада?

Але ж Ви ще повинні захищати інтереси мільйонів пересічних українців. Як же Ви їх захищаєте? Ви навіть не розірвали нинішній газовий контракт з Росією, хоча неодноразово підкреслювали, що він є злочинним. Якщо він є злочинний, і ви ув’язнили за це Ю. Тимошенко, то повинні негайно розірвати Харківські угоди та апелювати до Стокгольмського суду з метою розірвати газовий контракт. Ви ж знаєте, що за застосованою у ньому формулою, у ІІ кварталі поточного року, як і обіцяв вам В. Путін, ціна за 1 тис. куб. м. газу без знижки може становити 700 дол. США. Невже Ви не розумієте, що допомагаєте кремлівській владі ще більше затягувати зашморг на шиї української держави.

Останній зухвалий виклик, який кинула Вам Москва, стосується торговельно-продуктової війни. Це, зокрема, брутальне усунення українських сирів з російського ринку. (Як повідомив на днях Росспоживнагляд, у Москві продовжують вилучати з продажу український сир.) Врешті-решт, коли Ви почнете захищати Україну, український національний капітал, підприємців, український народ від московської агресії та окупації?

Хоча, на нашу думку, ви і не повністю легітимний президент, бо Вас у другому турі підтримали менше 50% виборців, які прийшли до виборчих дільниць. Однак, за вас проголосували мільйони людей. Сьогодні більшість з них вже у Вас розчарувалися. Як відомо, рейтинг Вашої підтримки не перевищує 8%. Тому ми попереджаємо, або Ви почнете здійснювати дієві кроки по захисту української держави, або Ви дочекаєтеся що з Вами станеться те, що зробили із Кучмою? Згадайте сумний досвід В. Ющенка, який на останніх президентських перегонах отримав ледве 5% голосів виборців. Вас може очікувати така сама доля.

Схаменіться, припиніть цю безвідповідальну політику; не поводьте себе як узурпатор, порушуючи ст. 5 Конституції України. Припиніть війну проти українського народу та української держави! Почніть захищати Україну! Припиніть також соціальну демагогію та популістські виступи. Не поводьте себе як Лукашенко, який теж обіцяв покращення в Білорусі, а в результаті привів цю державу до банкрутства та втрати незалежності.

У вас ще є небагато часу, то ж використайте його на користь українській нації. Пам’ятайте, що скоро буде пізно і навіть в Межигір’ї, Ви не зможете сховатися: не допоможуть ні вірні опричники, ні чорні ескадрони.

Негайно зберіть РНБО та дайте рішучу відсіч економічній, торгівельній, енергетичній та інформаційній агресії з боку Росії.

Часу залишилося обмаль. Нація та країна в небезпеці.

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Прес-служба Української Національної Консервативної партії

*Довідково: Межигірський монастир (Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопеції)

Межигірський Спасо-Преображенський монастир — православний (жіночий) монастир, який існував до 1935 року в місцевості Межигір'я — біля сучасного села Нові Петрівці (Київська область), за 10 км на північ від міста Вишгорода.

Згідно з легендою, монастир близько 988 року заснували грецькі ченці, що прийшли з Візантії разом із св. Михайлом — першим митрополитом Київським.

Документально підтвердженої дати заснування монастиря не існує. Найвірогідніше починати його історію з XII ст., коли, за свідченням літописів, в Межигір'ї існувала божниця, яка, можливо, поклала початок монастирю.

Монастир міг отримати земельні маєтності від давньоруських князів.

1482 — став жертвою набігу татар хана Менглі-Гірея.

Відбудова монастиря почалася з 1520-х рр., коли литовські великі князі та польські королі, щоб прихилити до себе православне духовенство, надавали йому привілеї та земельні володіння.

1609 — монастир отримав право ставропігії.

У 1-й пол. XVII ст. був одним із осередків антиуніатської боротьби в Україні, зокрема, коли ним 1616 року керував І.Копинський.

Земельні маєтності монастиря зросли після 1654-1656 рр. за рахунок дарунків від українських гетьманів та московських царів.

Після зруйнування у 1660-х рр. польським військом Трахтемирівського монастиря Межигірський монастир став шпиталем для старих запорожців. На їхнє утримання Запорізька Січ передала у власність монастиреві земельні володіння та щорічно виплачувала значні грошові кошти.

1683 — козацька рада Запорозької Січі постановила запрошувати до січової Покровської церкви служителів саме з Межигірської обителі.

1691 — монастирю підпорядковано найближчі до Січі монастирі: Лебединський, Самарський тощо.

1703 — згідно з грамотою Петра І, монастир утратив ставропігійний статус.

1710 — відновлено ставропігію монастиря.

1735 — запоржці, що утвердилися кошем на р. Підпільній, підтвердили «військовий» статус Києво-Межигірського монастиря.

У XVIII ст. своїм багатством поступався тільки перед Києво-Печерською Лаврою.

За переказами, в монастирі поховано С. П. Палія та Самуся.

1786 — після ліквідації Запорзької Січі (1775) російська влада закрила монастир.

Весна 1787 р. — імператриця Катерина ІІ під час перебування у Києві побажала відвідати монастир. Але, за нез'ясованих обставин, тієї ж ночі монастир згорів.

1796 — біля монастиря німецький інженер Краніх знайшов копалини каолінової глини, придатної для виготовлення посуду. 1798 року в приміщеннях колишнього монастиря заснували Межигірську фаянсову фабрику.

1886 — Межигірський монастир було відновлено.

1894 — монастир перетворено на жіночий.

1920-ті рр. — монастир знову закрили.

1934—1935 — монастирські будівлі було розібрано. Під час руйнації знайшли давню бібліотеку з рукописними книгами. Дехто вірить, що ця біблиотека належала Ярославу Мудрому.

Після зруйнування монастиря на його місці збудували державну дачу УРСР. Характер державної резиденції ця місцевість зберігає й досі. Нині це дача Віктора Януковича.

Комментариев нет: