29 нояб. 2014 г.

Чому Польща вирішила ускладнити життя українцям?

Останнім часом українцям стало набагато важче отримати польську візу. Введені абсолютно дикунські норми, при тому, що поляки в'їжджають в Україну абсолютно без віз. Навіщо Польща це зробила? Фактично, засновано механізм, який є найбільш жорстким в Європейському Союзі.

Що це означає? Що прем'єр-міністр Копач і міністр закордонних справ Польщі стали на бік Росії? Як це все розуміти? Чи вони вважають українців ворогами, чи терористами? Навіщо запровадили норму, згідно із якою для отримання візи треба показувати, що у тебе є рахунок в банку, показувати, що відбувається рух по рахунку? Навіщо проходити такі складні процедури? Чим це обумовлено?
Замість того, щоб взагалі зняти всі обмеження і давати автоматично візи, польські візи сьогодні важче отримати, ніж візи в Італію. Чим керується Копач і її уряд? Тим паче, що у самій Польщі достатньо внутрішніх проблем, адже там пішов у відставку голова ЦВК і існують підозри, що у Польщі під час виборів були інсинуації, що під час виборів могли застосовуватися фальсифікації, так як це робив в Україні Янукович. Отже, що відбувається з Польщею?

Комментариев нет: