20 янв. 2017 г.

Хто про що, а голова Львівської облради Ганущин — про гроші

У виданні LeopolisNews з'явився матеріал Ганущин усуває Дворянин: початок кінця коаліції в облраді?. Думаю, що дуже важливо зрозуміти суть процесів, які почалися у Львівській обласній раді.

Конфлікт, який розгорнувся у керівництві Львівської обласної ради, ініціатором цього конфлікту є голова облради Ганущин, свідчить про те, що найближчим часом має розпастися правляча коаліція в обласній раді. Ганущин і ті, хто за ним стоять, розгорнули прямий наступ на інших членів коаліції. Про непорядність і приховану особисту мотивованість свідчать дії Ганущина по відстороненню першого заступника і лідера Самопомочі Парасковії Дворянин від участі у конкурсі мікропроектів громад.

Відомо, що у Ганущина надзвичайно розвинене чуття до грошей і він завжди тяжів до того, щоб самому їх контролювати. Колись я висловлював таку думку, що це не є виграшем для Львівської обласної ради, що Ганущин став її головою, нічого доброго це не принесе, тільки проблеми і у громад, і у депутатів ради, і у партій, які увійшли в союз з Ганущиним.

Взагалі не зрозуміло, яку політичну силу очолює Ганущин, яку ідеологію обстоює ця сила. Зараз потрібно говорити про те, щоб спробувати переструктурувати більшість в обласній раді, щоб усунути Ганущина з голови обласної ради і БПП з більшості. Якщо це вдасться зробити, це буде великою перемогою для всіх здорових політичних сил Львівської області. Треба оздоровити атмосферу у Львівській обласній раді, тому що Ганущин орієнтований на те, щоб зосередити все в руках певної корпоративної групи, не продуктивної за своєю суттю. Зрозуміло, що Ганущин працює на правлячу фінансово-корпоративну групу, режим Порошенка і буде виконувати всі його завдання. А змінювати кольори і партійні шати він дуже навчений, не дивлячись на свій молодий вік.

Комментариев нет: