12 апр. 2010 г.

У смерті Качинського можуть бути задіяні спецслужби Росії

Загибель літака Ту-154 під Смоленськом могла бути спровокована спецслужбами Росії. На літаку було забагато пального, літак попередньо ремонтувався у Росії. Якщо це не просто катастрофа, а за тим хтось стоїть, то маємо мати на увазі, що подібні речі можуть відбутися і на Україні, отож ми маємо бути готовими до цього.

Ми повинні говорити, що це дуже страшна трагедія як для польської нації, так і для української. Слід сказати, що ніколи нічого не буває випадково. Тут дуже багато дивних обставин і це викликає підозру. По-перше, ми знаємо, що зараз в Росії при владі представники НКВС. Знаємо також, що Катинь для російських КГБістських структур, які здійснюють різні таємні катастрофи та вбивства, – це такий страшний символ проти Сталіна та його масових вбивств. По-друге, відомо й про ставлення Медведєва та Путіна до Катині: російська влада загалі її не визнає, так як не визнає українського Голодомору як геноциду українського народу. Очевидно, що відносини Москви з Польщею дуже складні. Ми повинні подумати над тим, що відбувається. Якщо це не просто катастрофа, а за тим хтось стоїть, то маємо мати на увазі, що подібні речі можуть відбутися і на Україні. Отож, ми повинні бути готовими до цього.

Є дуже багато незрозумілих речей. Відомо, що у грудні цей літак ремонтували в Росії. Під час польоту у літаку було багато пального. Навіщо його брати? Тим паче, коли на борту стільки людей, та ще й такого рівня. Літак не загорівся б якби не це пальне в баках. Виникає ще одне питання: чому стався вибух, якщо літак не був на великій висоті. Словом, є багато моментів, які показують, що все відбулося надзвичайно підозріло.


Ця авіакатастрофа – дуже невипадкова та символічна. Це ще один крок поширення кремлівсько-КГБістського режиму. Візьмемо до уваги теракти в Москві, які, нібито, здійснили терористки-смертниці саме тоді, коли в Росії якраз наростала величезна хвиля опозиції і був план розгортання виступів проти правлячого кремлівського режиму. Якщо все це скласти як один пасьянс, і додати катастрофу літака з польською елітою, то вийде дуже цікава картина. Цікаво, чи виграє Росія від того так, як виграла від Киргизії, чи отримає Кремль собі в розпорядження ще одну країну?

Комментариев нет: