11 июн. 2012 г.

Відкритий запит Української Національної Консервативної партії до представника Міжнародного валютного фонду в Україні пана Макса Альєра (вдруге)

Постійному представнику
Міжнародного валютного фонду в Україні
Пану Максу Альєру

Шановний Макс Альєр,

18 травня 2012 року на Вашу адресу було відправлено запит від Української Національної Консервативної партії (УНКП). На жаль, відповіді ми не отримали, телефоні дзвінки до Представництва МФВ в Україні були також безрезультатними. Нас дуже здивували Ваша позиція, тому що своїми діями Ви ображаєте не тільки Українську Національну Консервативну партію, а й всю Українську націю. Ми вважаємо, що такий стиль поведінки не відповідає демократичним засадам (відкритість, прозорість, чесність), які декларує МВФ.

УНКП очікує від Вас правдивих відповідей – на такі питання: Чим закінчилися переговори місії МВФ з українським керівництвом? Чи сплатила Україна борг перед МВФ у травні 2012 року? За неофіційною інформацією, 1 та 7 травня 2012 року НБУ сплатив МВФ $650 млн. Чи відповідає це дійсності? Офіційно ні НБУ, ні Міністерство фінансів України не надають інформації про сплату боргу у 2012 році. Не зрозуміло, чому не було офіційно опубліковано комюніке про результати візиту місії МВФ в Україну. Сьогодні влада в Україні захоплена режимом бандократії на чолі з В. Януковичем та М. Азаровим. Ваше мовчання та приховування інформації сприяють посиленню диктатури, політичних та фізичних репресій проти громадян України.

УНКП звертає Вашу увагу, що відносини України з МВФ і питання повернення кредитів будуть постійно перебувати у центрі суспільної уваги. З нашої точки зору, позитивному вирішенню проблеми сприятимуть прозорість і відкритість стосунків МВФ з НБУ та Урядом України. Це сприятиме стабілізації ситуації в Україні та запобіганню відкритих акцій протестів серед населення.


З повагою,
Олег Соскін,
Голова Української Національної Консервативної партії,
директор Інституту трансформації суспільства,
професор Національної академії управління

Комментариев нет: