27 июн. 2012 г.

Україна може стати такою ж успішною, як Австрія

Австрійці не розуміють, чому територія, яка була разом з ними, занепадає. Вся колишня територія Австро-Угорщини рухається за австрійською схемою націонал-консерватизму середнього класу

Австрійські стандарти є застосовуваними в Україні, але перешкодою цьому є режим бандократії. Жовтень – останній шанс перейти від кланово-олігархічного до народного капіталізму. Головне зробити правильний вибір. Якщо ні, то країна має великі шанси загинути.

Пропоную перейти до федерально-інтегрального устрою держави, ліквідувати районні та обласні державні адміністрації, переключити фінансові потоки на громаду. Австрійці готові допомогти змінити ситуацію: надсилати консультантів та експертів, розробляти бізнес-плани для приватних підприємств з енергозбереження, дати інвестиції під гарантію громади на чолі з мером.

Іноземні колеги неприємно здивовані українським законопроектом про мови. Всюди німецька мова без перекладу. Вони не розуміють, чому вони мають розмовляти на нерідній мові. Хоча там є безліч діалектів, які ніхто не робить другою державною мовою.

Комментариев нет: