8 июн. 2012 г.

У вівторок об’єднана опозиція пішла на змову

Відбувся певний момент істини, і, по суті, так звана об’єднана опозиція, а треба говорити про об’єднану партію «Батьківщина», тому що всі інші партії прийняли рішення влитись в неї, таке враження, що вони пішли у вівторок на змову. Вони не зуміли створити відповідний опір для того, щоб не допустити прийняття цього україножерського документу, який носить назву «закону», хоча це ніякий не закон, фактично, це підрив української державності, завдається удар п’ятою кремлівською колоною, яка сьогодні оповила Україну, фундамент української державності, української нації. У вівторок представники об’єднаної опозиції, як момент істини, виступили як ренегати, конформісти, зрозуміло тепер, чому Томенко і Яценюк закликали ліквідувати КОДи, щоб вони не брали участі у висуванні кандидатів в народні депутати України.

Сьогоднішня ситуація – свідчення того, що вони діють сепаратно, тому визріла позиція серед інших учасників Комітету опори диктатурі, зокрема й львівського, але бачимо, що зараз такі ж процеси відбуваються і в інших регіональних КОДах Західної України, що потрібно переходити до координації роботи регіональних КОДів, формувати відповідний альянс КОДів і громадських патріотичних організацій і висувати кандидатів, які будуть антиолігархічними, які підпишуть відповідні жорсткі критерії своєї роботи, якщо вони стають депутатами, які відповідають тому портрету, яким повинен бути народний депутат, який буде захищати українську державність і Україну, як європейську країну, не олігархату, а середнього класу, народного капіталізму, дрібної і середньої національної буржуазії.

Ми думаємо, що за цим майбутнє, і ці люди, якщо вони будуть узгодженими кандидатами, їх повинні висунути праві ідеологічні партії, і Українська національна консервативна партія готова до цього, якщо КОД і патріотичні організації доручать нашій партії висунути таких кандидатів, ми їх висунемо по всій Західній Україні. Зараз ми виступаємо за те, щоб сформувати асоціацію регіональних КОДів восьми областей, долучити і Чернігівщину і Сумщину, де є здорові національні сили. І в основу треба покласти відданість кандидата в народні депутати українській державності, він повинен сповідувати ідею націоналізму, але в європейському форматі, це повинен бути громадянський націоналізм, не біологічний націоналізм, який сповідують радикальні партії напівфашистського чи фашистського типу.

Комментариев нет: