22 февр. 2013 г.

Соціал-націоналісти повинні звільнити Львів від Садового

Соціал-Національна партія («Свобода») і львівські депутати-мажоритарники мають зосередити свої зусилля на вирішенні проблем Львова, в першу чергу вони повинні відправити у відставку міського голову Львова Садового.

Янукович і його група довели Україну до краху, розпад і руйнація нашої держави з кожним днем його перебування при владі посилюються. Вже видно, що Янукович не здатен керувати державою, погіршується економічна, політична, фінансова, соціальна і міжнародна ситуація. Україна практично потрапила у міжнародну ізоляцію. Це вже стало цілком очевидним, і я постійно на цьому наголошую, нарешті і більшість політичних лідерів це вже також зрозуміли – що Янукович і його кланова група не здатні до якихось якісних змін для покращення ситуації. Зустріч з Коморовським показала, що Янукович не хоче виконати пропозиції, які дав Європейський союз, у переговорах з МВФ – повний провал, в лютому Україна виплатила МВФ першу частину боргу у розмірі 634 млн. доларів. потрібно зазначити, що це виплата на засадах валютного СВОПу, і в обмін на валюту Україні повернули назад нічим не підкріплену гривню в розмірі майже 5 млрд. Фактично, знову пограбовано український народ. Знову зроблені запозичення, зокрема, 4 лютого через розміщення євробондів уряд запозичив 1 млрд. доларів, 19 лютого через розміщення облігацій внутрішньої державної позики було запозичено ще 127 млн. доларів. Таким чином, залишається лише один варіант.

Вже видно, що ні Янукович, ні Азаров, ні Кабінет Міністрів, ні президентська адміністрація, ні група Льовочкіна не здатні до конструктивних дій, які би врятували Україну. Оскільки закінчилися провалом переговори Януковича з польським президентом Коморовським і президентом Словаччини Гашпаровичем,оскільки Янукович взяв курс на те, щоб засудити Тимошенко до довічного ув’язнення, щоб зламати і деморалізувати Верховну Раду, і він не йде на реальні поступки, а так званий компроміс, який відбувся у парламенті 22 лютого – це лише тактичне затишшя перед бурею, то треба говорити, що десь має відбутися прорив ланцюга. І найбільш слабка ланка, як видається, це все-таки Львів, а не Київ.

Львів би вже давно прорвав цю ланку, якби не така конформістська, ренегатська позиція лідерів Соціал-Національної партії «Свобода», в першу чергу Тягнибока. Все-таки видно, що Тягнибоку не вистачає стратегічного мислення, і він чомусь зосередився на Києві, хоча треба чітко говорити, що Соціал-Національна партія «Свобода» є чужою для Києва і ніколи не зможе грати там першу скрипку, як і сам Тягнибок. Треба реально говорити, що соціал-націоналісти не зможуть мати якусь більшість в Україні на інтегральному рівні. Тому на сьогоднішній день соціал-націоналісти зі «Свободи» повинні показати приклад у Львові. Врешті-решт треба навчитись відповідати за свої обіцянки разом з тими депутатами, які пройшли від «УДАРу», «Батьківщини» у Львові до Верховної Ради.

Як ми вже неодноразово казали, не зрозуміло, чим на сьогоднішній день займаються Дубневич, Васюник, Пазиняк, Котеляк, Андрій Тягнибок. Очевидно, що в Києві їх ніхто не знає, тому потрібно працювати у Львові, а в Києві є кому вирішувати проблеми столиці. Для Києва вони є чужинцями, дилетантами, аматорами, Київ сам знає, як йому усувати тих бандитів, які перебувають при владі. А вони нехай наводять лад у Львові. І першим кроком має стати негайне усунення Садового з посади міського голови Львова. Тому що Садовий, як виглядає, сьогодні у Львові є тим осердям, навколо якого концентруються представники клану Януковича. Можна припустити, що він тут представляє інтереси «Сім’ї». Тому на сьогодні головне завдання «Свободи» на чолі із Павлюком і Тягнибоком – відправити Садового у відставку. Зрозуміло, що потрібно негайно і голову Львівської облдержадміністрації Костюка відправляти у відставку.

І ситуація навколо проведення у Львові Євробаскету-2015 – додаткове тому підтвердження. Костюк обіцяє залучення інвестицій у будівництво спортивної арени, але при цьому він збирається споруджувати арену в одному місці, а міський голова – в іншому. Тому, перш ніж говорити про інвестиції, треба визначитися з місцем будівництва. А де ж міська рада? І кому взагалі належить земля у Львові? Навіщо тоді обирали мажоритарних депутатів, якщо вони не захищають інтереси громади?Де ці мажоритарники львівської міської ради, скільки можна мовчати?

Оскільки ситуація в Україні виходить з-під контролю, на чолі держави стоять узурпатори, Конституція грубо і неодноразово порушена, то міська влада Львова сьогодні має напряму керуватися 5 статтею Конституції. Якщо вони не здатні цього зробити, якщо вони не можуть змінити систему, якщо їм бракує досвіду, компетентності, професіоналізму чи політичної волі, то вони повинні піти у відставку. В такому випадку необхідно негайно проводити народне віче у районах Львова і обрати там народних представників, які врятують місто від колапсу і руїни, та від бандитів, які сьогодні захопили владу в Україні. Тому громада Львова має поставити ультиматум Тягнибоку і «Свободі», «Фронту змін» та «УДАРу» у міській раді. Скільки вони будуть вводити в оману людей? Адже доки Садовий залишається на своїй посаді, доки більшість у міській раді не робить реальних кроків для його відставки, доти існуватимуть припущення, що депутати Львівської міської ради заодно із Садовим. А якщо вірні припущення про те, що Садовий обслуговує інтереси «Сім’ї» Януковича, то виникає питання, чи Тягнибок і «Свобода», відмовляючись усувати Садового, не захищають інтереси «Сім’ї»?

Комментариев нет: