4 апр. 2016 г.

Захдіна Україна має піднятися проти контрреволюції та очистити всі місцеві ради від БПП

В умовах контрреволюції і реваншу соратників Януковича західні області України повинні показати приклад і переформатувати коаліції в обласних і міських радах. Проєвропейські патріотичні сили, в першу чергу ті, фракції яких у Верховній Раді вийшли з коаліції — Батьківщина, Самопоміч, Радикальна партія, а також Громадянська позиція, Народний контроль, УКРОП, Свобода, повинні там де це можливо сформувати нову більшість без участі БПП та колишніх регіоналів, а там, де це неможливо — просто вийти зі складу більшості.

В першу потрібно зробити це у Львівській обласній раді, де з 84 депутатів лише 20 представляють БПП, а решта мандатів розподілена між Самопоміччю, Батьківщиною, Громадянською позицією, Свободою, Народним контролем, Радикальною партією, УКРОПом і Народним рухом Україні. Всі ці сили можуть створити нову більшість і відправити у відставку голову обласної ради від БПП Ганущина. Те ж саме потрібно зробити в інших обласних та міських радах для здійснення системних трансформацій у західних областях.

Потрібно негайно відсторонити партію БПП від влади, як зрадників національних інтересів. Настає момент чинити спротив контрреволюції, яка розгорнулася в Києві. Це головне завдання по захисту здобутків Революції Гідності, щоб Герої Небесної Сотні за загиблі не фронті не переверталися у своїх гробах дивлячись на те, що відбувається в Україні. Тепер ми побачимо, наскільки зрілі політичні сили на Галичині. Чи зможуть вони стати лідерами катарсису, чиїх уже купив Порошенко і його кодло?

Комментариев нет: